• دوشنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 971-2487-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

ارائه خدمات به بیش از 2 میلیون زائر اربعین از سوی کهگیلویه و بویراحمد

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات کهگیلویه و بویراحمد گفت: خدمات پذیرایی به دو میلیون و ۳۰۰ هزار زائر در راستای راهپیمایی بزرگ اربعین سال گذشته از سوی این استان ارائه شد.

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد فرج الله نظرپور در نشست شورای اداری استان افزود: در راستای برگزاری هرچه بهتر راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی و ارائه خدمات به زائرین، ۲۷ موکب در داخل استان و مناطق مرزی به ارائه خدمات پرداختند .

وی با بیان اینکه در همین راستا سه موکب در مرز شلمچه و ۱۷ موکب در داخل استان برپا شد، اظهار کرد: راهپیمایی اربعین حماسی است و مردم از سراسر دنیا برای شرکت در آن اقدام می کنند .

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به عملکرد خوب استان در چهل سال انقلاب و دوران هشت ساله دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: در دوران دفاع مقدس به نسبت جمعیت استان رتبه اول حضور را داشت و امید است با تلاش همه جانبه در بازسازی عتبات عالیات نیز نقشی پررنگ تر ایفا کنیم .

نظر پور تصریح کرد: ستاد عتبات عالیات استان طی دوسال گذشته اقدامات مناسبی در کشور عراق انجام داده است . استان در پروژه ای که دارای سه فاز است در نجف اشرف حضور و فعالیت دارد .

وی ادامه داد: دو فاز این پروژه تکمیل و فاز سوم تا پایان نیمه اول سال جاری به بهره برداری خواهد رسید .

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: همچنین ستاد عتبات عالیات استان در چند پروژه دیگر نیز مشارکت و فعالیت خوبی دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: