• پنجشنبه ۲۳ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 971-4890-5
  • خبرنگار : 65002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

کم آبی به موضوعی امنیتی در کهگیلویه و بویراحمد تبدیل شده است

دادستان یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: موضوع آب و خشکسالی باعث شده موضوع آب به موضوعی امنیتی و حساس در   استان تبدیل شود.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد  مهرداد کرمی صبح امروز در نشست مشترک  با  مدیرعامل و جمعی از کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره  اهمیت کار دستگاه های خدمات‌رسان عنوان کرد: جنس کار آب و فاضلاب و چالش‌های پیش روی  این دستگاه می‌طلبد که از این دستگاه حمایت شود.

دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه  کار خدمات‌رسانی به خصوص در حوزه آب و فاضلاب  طاقت‌فرسا است، تصریح کرد:  آب و فاضلاب استان نشان داده است که به رغم همه مشکلات و  چالش های پیش رو از عهده وظائف خود برآمده است.

کرمی با بیان اینکه موضوع آب و مسائل مرتبط با کم آبی و خشکسالی باعث شده موضوع آب به موضوعی امنیتی و حساس در  استان تبدیل شود، افزود:  به همین دلیل دستگاه قضا وظیفه خود می‌داند که با تمام توان در کنار آب و فاضلاب باشد.

دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: شرکت آب و فاضلاب استان همچنان در جمع‌آوری و ساماندهی انشعاب های غیرمجاز  کار خود را ادامه دهد و  دستگاه قضایی نیز در این زمینه نیز از آبفای استان حمایت خواهد کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: