• پنجشنبه ۲۳ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 971-4190-5
  • خبرنگار : 65002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

نقش مدیریت خدمات شركت نفت و گاز گچساران در حمایت از كالای ایرانی

شركت بهره‌برداري نفت و گاز گچساران به واسطه دومين توليد كننده در كشور نقش بسزايي در اقتصاد كشورمان دارد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد تولید روزانه 630 هزار بشکه نفت در شرکت با وجود قرار گرفتن تأسیسات آن در حوزه جغرافیایی چهار استان نشان از ویژگی این شرکت دارد.

بی‌تردید یکی از مدیریت‌هایی که در شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران نقش مهمی در اجرایی نمودن شعار سال حمایت از کالای ایرانی دارد مدیریت خدمات است .

از پروژه‌های عمرانی وبهسازی نظیر پارک‌ها واماکن ومنازل گرفته تا سرویس‌دهی و خدمات به بیش از هفت هزار پرسنل در سطح این شرکت و مدیریت اردوگاه‌های تأسیسات و نظارت بر کار پیمانکاران در زیر مجموع‌ ای قرار گرفته است که مدیریت آن برعهده مهندس علی کردلو از مدیران پر تلاش وخستگی ناپذیر صنعت نفت گچساران است.

 وی  همواره نگاه ویژه‌ای به حمایت از کالای ایرانی دارد.

   علی کردلو افزود: حمایت از کالای ایرانی به معنی اجرایی کردن اقتصاد  مقاومتی است و اگر در تمام کشور دست به دست همه بدهیم بی تردید با اجرایی و عملی کردن حمایت از کالای ایرانی م‌ توانیم زمینه اشتغال را نیز فراهم کنیم.

 مدیرخدمات نفت گچساران با بیان اینکه در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب به نام حمایت از کالای ایرانی مزین شده است مدیریت خدمات نقش بسزایی در اجرایی شدن این شعار دارد، بیان کرد: باید بدانیم برای تحقق پیدا کردن حمایت از کالای ایرانی هر یک از ما به سهم خود نه تنها در شعار بلکه درعمل باید حامی کالای ایرانی باشیم.

 کردلو تصریح کرد: باید باور داشته باشیم که فقط مردم ایران می‌توانند به توسعه اشتغال و افزایش کیفیت تولیدات کالای ایرانی کمک نمایند.

 وی افزود: از طرفی همه می‌دانیم افزایش کیفیت در تولیدات داخلی برای رقابت با محصولات خارجی راه سختی است اما با کمک هم می توانیم به یک هدف مشترک که همان حمایت از کالای کشورمان است دست پیدا کنیم.

 مدیرخدمات نفت گچساران خاطرنشان کرد: باید بدانیم با حمایت از کالای ایرانی علاوه بر بی نیازی کشور به کالاهای خارجی  می‌توانیم زمینه اشتغال پایدار را فراهم نماییم و از سوی دیگر از خروج ارز به جهت واردات کالاهای مشابه جلوگیری می‌شود که این خود یکی از دغدغه های اصلی اقتصادی است.

 کردلو اضافه کرد: باتوجه به پتانسیل موجود در مدیریت خدمات کارگروهی در این خصوص تشکیل شده و تأکیدات لازم بر حمایت از کالای ایرانی و جلوگیری از خرید هر نوع تولید خارجی که مشابه داخلی دارد ممنوع شده است.

 وی ادامه داد: در این خصوص مقرر شده است امور فرهنگی به عنوان یکی از زیرمجموعه های مدیریت خدمات با هماهنگی شورای فرهنگی با انجام کارهای تبلیغاتی و مشوقی در بین خانواده های صنعت نفت برنامه های ویژه را تدارک ببیند.

مدیر خدمات شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران تصریح کرد: به همین منظور و به جهت نظارت بهتر کمیته بررسی خرید کالا نیز تشکیل شده است تا عملکرد زیر مجموعه خدمات پایش شود.

کردلوافزود: از آنجا که عرضه ، تقاضا ، تولید و مصرف کننده لازم و ملزوم هم هستند امید است که در این راستا تولید کنندگان فهیم و سخت کوش کشورمان به کیفیت تولیدات خود اهتمام ورزند تا موجب جلب اعتماد و بازار برای خرید کالای ایران توسط مصرف کنندگان شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: