• سه شنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 971-388-5
  • خبرنگار : 65002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

اجرای 14 پروژه ورزشی عمرانی با بیش از 85 میلیارد ریال در گچساران

مدیر کل اداره ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 14 پروژه ورزشی عمرانی با اعتبار 85 میلیارد و 203 میلیون ریال در گچساران در دست اجراست.
به گزارش ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد سید محمد تقی علوی در جمع خبرنگاران افزود: 23 پروژه ورزشی در گچساران در دست اجراست که این پروژه ها از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار هستند.
وی بیان کرد: 14 پروژه ورزشی عمرانی با اعتباری بالغ بر85 میلیاردو 203 میلیون ریال در دست اجراست.
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویر احمد افزود: تا کنون از این میزان اعتبار 40 میلیاردو 518 میلیون ریال آن تخصیص یافته است.
علوی عنوان کرد: این پروژه ها از پیشرفت فیزیکی 30  الی 100 درصدی برخوردار هستند و اعتبار آنها از محل استانی تامین می شود.
وی گفت: 9 طرح ورزشی عمرانی از محل اعتبارات اهدایی نفت با اعتباری بالغ بر 89 میلیارد ریال در گچساران در دست اجراست.
مدیر کل اداره ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد: ازمهمترین پروژه های ورزشی عمرانی گچساران می توان به تکمیل سالن ورزشی آب شیرین،احداث مجموعه ورزشی چند منظوره کارتینگ و موتور سواری و اتومبیل رانی، تکمیل پروژه های زمین چمن مصنوعی، احداث زمین های چمن مصنوعی،تکمیل مجموعه ورزشی تختی اشاره کرد که اعتبار تمام پروژه ها از محل استانی تامین می شود.
علوی بیان کرد: تا کنون از محل اعتبارات اهدایی نفت به ورزش 32 میلیارد و 760 میلیون ریال تخصیص داده شده که از این میزان 12 میلیارد و 762 میلیون ریال آن هزینه شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: