• سه شنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 971-1987-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

رئیس حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد:

تکریم خانواده شهداء، تکریم آرمانهای انقلاب اسلامی است

رئیس حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد گفت: تکریم خانواده شهداء یک وظیفه همگانی و انسان دوستانه است و امروز مسئولان و جوانان این مرز وبوم باید خود را ممنون خانواده های شهدا بدانند.

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد شریف اسلامی در دیدار با خانواده شهید سید حسین ملک حسینی از شهدای هنرمند استان و دفاع مقدس با گرمیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و از جمله شهید آوینی افزود: شهید آوینی در یک کلمه جغرافیای جنگ،دفاع مقدس و هنر بزرگ انقلاب اسلامی بود که در همین راه و برای شهدا شربت شهادت را نوشید.

وی با گرمیداشت یاد و خاطره شهید آوینی به برگزاری هفته هنر انقلاب اسلامی که همزمان با شهادت این شهید بزگوار است، اشاره و اظهارکرد: انقلاب اسلامی ایران خونبهای شهیدان بزرگی همچون شهید ملک حسینی و جوانهای دیگر است که برای سربلندی این انقلاب جان شیرین خود را نثارآرمانهای انقلاب کردند.

رئیس حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد خانواده شهدا را چشم و چراغ ایران اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: تکریم خانواده شهداء یک وظیفه همگانی و انسان دوستانه است و امروز مسئولان و جوانان این مرز وبوم باید ممنون خانواده های شهداباشند.

اسلامی بازگو کردن هنر اصیل انقلاب و یاد آوری خاطره های شهداء در زمینه ادبیات پایداری را از مهمترین وظیفه و رسالت مهم حوزه هنری دانست و تصریح کرد: حوزه هنری انقلاب اسلامی همیشه می کوشد در زمینه جمع آوری و بازگو کردن این ادبیات در سطح جامعه اهتمام جدی ورزد.

به گزارش ایسنا، همزمان با آغاز هفته هنر انقلاب اسلامی رئیس حوزه هنری و جمعی از هنرمندان استان کهگیلویه وبویراحمد با خانواده شهید سید حسین ملک حسینی از شهدای هنرمند استان دیدار کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: