• دوشنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-3014-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

آمادگی آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد برای مدیریت تنش آبی در 6 شهر

معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: کلیه کارکنان آب و فاضلاب استان برای مدیریت تنش آبی  در 6شهر آمادگی کامل دارند.

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد سیدیعقوب فرجی در نشست سالانه آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه کلیه کارکنان آب و فاضلاب استان برای مدیریت تنش آبی به خصوص در 6 شهر دارای تنش آبی آمادگی کامل دارند، افزود: جلوگیری از هدر رفت آب و زون بنید و مدیریت فشار شبکه توزیع نیز از دیگر برنامه های حوزه بهره‌برداری در سال جاری خواهد بود.

وی با بیان اینکه در سال گذشته موضوع جداسازی آب شرب از فضای سبز به صورت جدی در دستور کار معاونت بهره‌برداری  آبفای  استان قرار گرفت، اظهار کرد: این موضوع در  سال جاری نیز با قوت پیگیری خواهد شد.

معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به تقویت هرچه بیشتر اکیپ‌های اتفاقات در سالجاری خاطرنشان کرد: رفع شکستگی‌ها و اصلاح شبکه فرسوده نیز مانند سال گذشته به صورت جدی در دستور کار آبفای استان قرار دارد.

فرجی اضافه کرد: اجرای برنامه های فرهنگی با موضوع  مصرف بهینه آب در قالب توزیع بروشور، ارسال پیامک و نمایش و انیمیشن نیز از دیگر برنامه‌های آب و فاضلاب استان در سال جاری خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: