• یکشنبه ۱۹ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-2914-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

خدمات دهی مراکز توانبخشی ارتقاء یابد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستگاه های متولی با حمایت بخش خصوصی وضعیت خدمات دهی مراکز توانبخشی در استان را ارتقا دهند .

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد، علی محمد احمدی که به همراه مدیرکل بهزیستی، مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری و جمعی از مدیران با سالمندان دیدار کردند، افزود: آغاز امسال مصادف با ماه مبارک رجب است واین ماه بیش از هرچیزی نام حضرت علی(ع) را برای ما تداعی می کند و یکی از آموزه های امام اول شیعیان توجه به ایتام و افراد بی سرپرست است .

وی در بازدید از مرکز توانبخشی و مراقبتی سالمندان «فردوس» یاسوج ضمن دیدار با سالمندان و دلجویی از آنان و اهدای گل، افزود: مراقبت های سالمندان باید مورد توجه قرار گیرد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: براین اساس برخود لازم دانستیم که از نزدیک به دیدار این عزیزان بیاییم و با تبریک سال نو وضعیت معیشتی و مسکن آنها را بررسی کنیم .

احمدی تصریح کرد: در این بازدید از نزدیک از کمیت و کیفیت خدمات دهی این مرکز مطلع شدیم و قرار است از طریق کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره)، بنیاد مسکن و بهزیستی جهت تامین مسکن و تقویت امکانات رفاهی و آموزشی آنها اقدام کنیم .

وی، مراکز توانبخشی را مهم دانست و ادامه داد: جمعیت کشور آرام آرام به سمت پیر شدن پیش می رود و نهادهای متولی مثل بهزیستی و سایر دستگاه ها با کمک بخش خصوصی از هم اکنون باید برای تقویت این مراکز اقدام کنند .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: این برنامه باید با حفظ عزت و آبروی این افراد تبیین شود و زمینه نشاط و امید را در بین آنها مهیا کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: