• یکشنبه ۱۹ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 971-1086-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

تغییر معاونان پژوهشی و اداری مالی دانشگاه یاسوج +تصاویر

سرپرست دانشگاه یاسوج با تبریک سال جدید به همه همکاران ارزشمندترین دوران خدمت اعضای هیات علمی را دوران آموزشی و علمی ایشان برشمرد.

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد دکتر احمد عریان گفت: کسانی که طالب علم هستند در مقاطع مدیریتی و اجرایی نمی توانند به رشد علمی خود و دانشجویانشان کمک شایانی کنند .

وی ضمن  بیان برخی از نکات دیدار نوروزی با استاندار اظهار کرد: باید بتوانیم از همه ظرفیت ها و مزیت های نسبی استان در حوزه های مختلف منابع طبیعی، آب، گردشگری، IT ، صنایع دستی روستایی و توسعه روستایی بهره های لازم را ببریم .

سرپرست دانشگاه یاسوج با اشاره به اهمیت دو موضوع پدافند غیرعامل و اشتغال روستایی در استان خاطرنشان کرد: خوشبختانه انجام این دو پروژه  ملی به دانشگاه یاسوج واگذار شده است .

عریان تغییر و تحولات را در هر سازمانی طبیعی دانست و تصریح کرد: کنار رفتن بعضی از مدیران همیشه به معنای ناکارآمدی نیست و گاهی تغییر تاکتیک های مدیریتی چنین تغییراتی را ایجاب می کند که این امری عادی و مرسوم در دنیاست .

وی از همه مدیران خواست تا در ارتباط دانشگاه با دنیای بیرون دانشگاه همت کنند و دانشگاهی پویاتر و با نشاط تر از گذشته بسازند .

به گزارش ایسنا، در این نشست دکتر"ابوالقاسم عوض پور" عضو هیات علمی گروه فیزیک به عنوان سرپرست معاونت پژوهشی و فن آوری دانشگاه معرفی شد و از زحمات دکتر هجیر کریمی معاون سابق پژوهشی دانشگاه تقدیر بعمل آمد .

همچنین دکتر "کورش گودرزی" عضو هیات علمی گروه مهندسی مکانیک به عنوان سرپرست معاونت اداری مالی دانشگاه معرفی شد و از زحمات دکتر "آریا شفایی پور" معاون سابق اداری مالی دانشگاه تقدیر و تشکر بعمل آمد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: