• یکشنبه ۱۹ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-2614-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

رئیس دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد:

پلیس، قانون و دستگاه قضایی اصول اجرای عدالت و تحقق امنیت هستند

رئیس دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد مهمترین عامل اجرای عدالت و تحقق امنیت در جامعه را قانون دانست و گفت: نیروی انتظامی بازوی پرتوان دستگاه قضایی در برقراری عدالت است .

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا مزارعی در دیدار با فرمانده و جمعی از مسئولان ارشد پلیس استان ضمن تقدیر و تشکر ویژه از زحمات و عملکرد مطلوب مجموعه پلیس استان در ایام تعطیلات نوروز و کاهش چشمگیر جرائم و کاهش تصادفات رانندگی، افزود: پلیس و دستگاه قضایی دو سازمان به هم وابسته هستند و یک هدف را دنبال می کنند .

وی نیروی انتظامی را بازوی پر توان دستگاه قضایی در برقراری عدالت دانست و اظهارکرد: مهمترین عامل اجرای عدالت و تحقق امنیت قانون است و صیانت از قانون وظیفه ویژه پلیس و دستگاه قضایی است .

رئیس دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد با قدردانی از عملکرد بسیار خوب فرمانده انتظامی استان در برنامه ریزی و مدیریت و بحث پیشگیری از جرایم و برقراری امنیت در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: وظیفه همه ما برخورد قانونی با مجرمان است .

مزارعی با تاکید بر اینکه تلاش شبانه روزی و خدمات نیروی انتظامی بر هیچکس پوشیده نیست تصریح کرد: دستگاه قضایی با تمام توان از پلیس حمایت خواهد داشت .

وی پلیس، قانون، دستگاه قضایی را اصول اجرای عدالت و تحقق امنیت دانست و ادامه داد: تعامل و همکاری نزدیک و بسیار مناسب دستگاه قضایی و پلیس موجب ارتقا امنیت و رضایتمندی مردم می شود .

رئیس دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد از تعامل خوب پلیس کهگیلویه و بویراحمد با مجموعه قضائی استان تقدیر کرد و با اشاره به توفیقات پلیس در کاهش وقوع جرم و افزایش کشف جرایم افزود: همکاری و تعامل دستگاه قضایی و پلیس به عنوان ضابط قضایی، بر نظم و امنیت جامعه می افزاید .

وی مهمترین ویژگی قضات را انصاف و عدالت و مبارزه با ظلم در جامعه عنوان کرد و گفت: فعالیت در راستای تحقق عدالت، کار برای رضایت حق تعالی است .

رئیس دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: پليس و دستگاه قضايي در کنار هم مي توانند منشاء امنيت پايدار در تمامي زمينه ها از جمله اجتماعي و روحي و رواني براي مردم و جامعه بوده و با ايجاد چنين تعاملي مردم مي توانند از احساس امنيت خوبي برخوردار شوند .

حجت الاسلام و المسلمین مزارعی در پایان اضافه کرد: امنيت موضوعي نيست كه بتوان آن را با فردي معامله كرد؛ از اين جهت دستگاه قضايي و نیروی انتظامي استان با کسانی که امنیت عمومی جامعه را خدشه دار کنند، برخورد جدي و قاطعانه خواهند داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: