• جمعه ۱۰ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 971-486-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

اسکان بیش از 99 هزار نفر روز مسافر نوروزی در مدارس کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون 99هزار 607نفر روزمسافر نوروزی در مدارس  این اسکان یافتند.

هادی زارع پور در گفت و گو با ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد افزود: این تعداد شامل 13هزار و176خانوار با جمعیت 47هزار و432نفر است که از 28اسفند 96تا پایان روز نهم فروردین 1397اسکان داده شدند.

وی اظهارکرد: تا روز 13فروردین 184آموزشگاه با هزار و327کلاس برای اسکان مسافران نوروزی اختصاص یافته است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: این تعداد شامل 2مرکز اسکان ویژه، 44پایگاه اسکان الف و 138اقامتگاه گروه ب است. اتاقهای اسکان به فرش، یخچال و تلویزیون تجهیز شده است.

زارع پور تصریح کرد: 12پایگاه در شهرستانها ومناطق استان فعال است و ستاد مرکزی در واحد تعاون اداره کل آموزش وپرورش استان و در یاسوج نیز این ستاد در جاده آبشار،جنب امامزاده عبدالله در مدرسه نمونه توحیدی پذیرای مسافران است.

وی ادامه داد: 99هزار و607 نفرروز مسافرنوروزی در ستادهای اسکان آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد تا پايان روز نهم  فروردین 1397اسکان داده شدند.

به گزارش ایسنا، در جریان بازدید مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد از مراکز ستادهای اسکان نوروزی کتاب و اقلام فرهنگی به مسافران نوروزی اهداء شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: