• جمعه ۱۰ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 971-1890-5
  • خبرنگار : 65002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

توزیع بیش از 17 هزار مورد اقلام فرهنگی بین مسافران نوروزی گچساران

رئیس جمعیت هلال احمر گچساران گفت: از 28 اسفند ماه تا پایان 9 فروردین 17890 مورد  اقلام فرهنگی بین مسافران نوروزی در گچساران توزیع شده است.

علی فتحی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، کهگیلویه وبویراحمد افزود: طرح  ایمنی و سلامت مسافران نوروزی جمعیت هلال احمر همزمان با دیگر اقصی نقاط کشورهر ساله  در شهرستان نفتخیزگچساران اجرا می شود.

وی بیان کرد: از 28 اسفند ماه تا پایان 9 فروردین ماه  تعداد 17890 مورد اقلام فرهنگی بین مسافران نوروزی در گچساران توزیع شده است.

رئیس جمعیت هلال احمر گچساران تصریح کرد: این اقلام اعم ازنقشه شهرستان، بروشوروسی دی و کتابچه ها کودک ونقاط دیدنی، بوگیر و شیشه شور و کیسه زباله است.

فتحی عنوان کرد: از 28 اسفند ماه  تاپایان 9 فروردین ماه  نیز 2225 نفر به چادرهای دوستدار کودک، ایستگاه سلامت سنجش قند و فشارخون و خیمه نماز مراجعه کردند.

وی گفت: در این پایگاه ها میثاق نامه عضو کمپین آشنایی بانحوه تصادفات و تعهد جهت رعایت کردن قوانین رانندگی برپا شده است.

رئیس جمعیت هلال احمر گچساران خاطر نشان کرد: تا کنون نیز 610 نفر از مسافران نوروزی در گچساران عضو این کمپین شده و میثاق نامه را امضا کردند.

فتحی بیان کرد: طرح نوروزی جمعیت هلال احمر گچساران شامل راهنمای میهمانان و امدادرسانی به مسافران در راه مانده و یا هنگام بروز حوادث احتمالی در جاده‌های ارتباطی است.

وی افزود: دو پایگاه هلال احمر شامل چادر راهنمای نوروزی، پاسخگویی به مسافران، نماز و ایستگاه سلامت در ورودی و خروجی شهرستان گچساران  مستقر هستند.

رئیس جمعیت هلال احمر گچساران اضافه کرد: 2 پایگاه امدادرسانی جاده‌ای با تجهیزات لازم و آمبولانس در محورهای ارتباطی گچساران - بی بی حکیمه (س)، گچساران – بهبهان مستقر شده که در هر یک از این پایگاه‌ها تیم امدادی و پزشک اورژانس حضور دارند.در این طرح  200 نفر فعالیت می کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: