• چهارشنبه ۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 971-386-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : ----

اسکان بیش از78هزار نفر روز مسافر نوروزی در مدارس کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت:تا پایان روز هفتم فروردین، بیش از 78 هزار نفرروز مسافر نوروزی در مراکز اسکان فرهنگیان این استان پذیرش و اسکان یافتند.

هادی زارع پور در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد افزود: از ابتدای فعالیت ستاد های اسکان استان تا پایان روز هفتم فروردین ماه، تعداد 37هزار و 292 نفر میهمان در قالب 10 هزار و 359 خانوار در مراکز اقامتی آموزش و پرورش استان پذیرش و اسکان داده شده اند که این تعداد شامل 78هزار و 313نفر روز میهمان می باشد.

وی اظهارکرد: در نوروز 97 تعداد 12 مرکز پذیرش در سطح شهرستانها و مناطق استان برای ارائه خدمات و تسهیلات سفر به میهمانان فرهنگی پیش بینی شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه وبویراحمد خاطرنشان کرد: در نوروز 97 تعداد 184 مدرسه با یک هزار و 327کلاس و اتاق برای اسکان میهمانان فرهنگی مهیا شده است و حدود 358 نفر به عنوان عوامل اجرایی در مراکز پذیرش و اسکان به میهمانان و مسافران نوروزی خدمات ارائه می دهند.

به گزارش ایسنا، فعالیت مراکز پذیرش و اسکان میهمانان نوروزی در مراکز اقامتی آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد از روز دوشنبه 28 اسفند ماه 96 آغاز و تا 13 فروردین 97 ادامه دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: