• چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-2084-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

جمع آوری 6600تخلف انشعاب آب و فاضلاب در شهرهای کهگیلویه و بویراحمد طی امسال

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سال جاری بیش از 6600فقره تخلف انشعاب آب و فاضلاب شناسایی و جمع آوری شده است.

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد سیدعلی لدنی نژاد صبح امروز در جمع مدیران و کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: بیش از 85 درصد این تخلفات در شهرهای یاسوج و مادوان رخ داده است.

وی با بیان اینکه از این تعداد بیش از 4هزار تخلف مربوط به تخلف انشعاب آب بوده است، اظهارکرد: تخلف انشعاب غیرمجاز فاضلاب با 2300 فقره و تخلف شیر پشت کنتور نیز با 300 فقره  به ترتیب در رده های بعدی تعداد تخلف قرار دارند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه نصب انشعاب غیرمجاز  علاوه بر بروز خسارت به تاسیسات و شبکه آب و فاضلابباعث نوسان در شبکه توزیع آب و خسارت به تاسیسات فاضلابنیز می شود، خاطرنشان کرد: شرکت آب و فاضلاب قاطعانه و بدون اغماض با هرگونه تخلف انشعاب آب و فاضلاب مبارزه خواهد کرد.

لدنی نژاد با تقدیر از همکاری جدی دستگاه قضا و نهادهای امنیتی در زمینه مبارزه با پدیده شوم انشعاب غیرمجاز تاکید کرد: بخش زیادی از موفقیت‌های حاصل شده در زمینه جمع‌آوری  انشعابات غیرمجاز مرهون همکاری دستگاه قضایی و نهادهای امنیتی است که جا دارد از همه آنها تشکر ویژه داشته باشیم.

وی هرگونه تخلف انشعاب آب و فاضلاب را از خطوط قرمز آبفای استان دانست و اضافه کرد: مدیریت و کارکنان آبفای استان با تمام توان در امر مبارزه با این پدیده شوم عزم خود را جزم کرده‌اند و در این راه هیچ مانع و حاشیه سازی جلودار آنها نخواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: