• دوشنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-1784-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

تخصیص 100درصدی اعتبارات هزینه ای کهگیلویه و بویراحمد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: اعتبارات هزینه ای (بند(واو) و سایر) استان ۱۰۰ درصد تخصیص یافت و به استان ابلاغ شده است .

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد حسن نوروزی در نشست شورای اداری استان افزود: اعتبارات بند (و) ۱۱۳ میلیارد و اعتبارات سایر ۶۴ میلیارد تومان است که ابلاغ و مصوب در اختیار دستگاه‌ها است .

وی در خصوص اعتبارات عمرانی استان اظهارکرد: تامین مطالبات نیروهای شاغل در طرح‌های عمرانی اولویت است که نقدینگی تامین شده است .

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اعتبارات جاری  خاطرنشان کرد: در تامین مطالبات نیروهای قراردادی، مانده مرخصی بازنشستگان و دیون پرسنلی با کسری مواجه هستیم که پاداش بازنشستگان تا پایان سال گذشته پرداخت شده است .

نوروزی تصریح کرد: سر جمع مانده مرخصی بازنشستگان 1.7 میلیارد تومان است که 6.1 میلیارد آن متعلق به سال ۹۴ و 4.5 برای سال ۹۶ است که برای تخصیص این میزان مبلغ در حال رایزنی هستیم .

وی از پرداخت مطالبات نیروهای قراردادی در روزهای آینده خبر داد و ادامه داد: با پرداخت مطالبات نیروهای قراردادی مطالبات تمامی نیروها پرداخت شده است .

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: اعتبارات تملک دارایی و‌ بند(ز) مبلغ ۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان است که تا شنبه هفته آینده تامین می‌شود .

نوروزی اضافه کرد: در زمینه تخصیص اعتبارات نسبت به متوسط کشوری وضعیت بهتری داریم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: