• دوشنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-1684-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

تشکیل گشت های جهت سوخت رسانی مطلوب در کهگیلویه و بویراحمد

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد از تشکیل گشت هایی جهت سوخت رسانی مطلوب در استان خبرداد.

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد لطف اله مسعودی در جمع خبرنگاران افزود: همزمان با فرارسیدن روزهای پایانی سال و به منظور بازدید از مجاری عرضه سوخت، طرح گلگشت نوروزی در استان اجرا شد .

وی اظهارکرد: بازدید از مجاری عرضه سوخت طی چندین دوره اجرا شده و درحال اجراست که امیدواریم تعطیلات نوروز سال ۹۷ را به بهترین شکل با همکاری مسئولان مجاری عرضه سپری نماییم و با توجه به اینکه رسالت و وظیفه اصلی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی، سوخت رسانی مطلوب به همشهریان و مسافران است باید تمام مجاری عرضه سوخت و نمازخانه ها در شرایط ایده ال در خدمت مردم عزیز باشد .

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به تدوین مرحله اول بازدید، متشکل از معاونت، روسای نواحی، روابط عمومی، CNG ، سامانه هوشمند سوخت، بازرگانی، HSE و مهندسی منطقه بر آمادگی و احراز شرایط مطلوب تر جایگاهها خاطرنشان کرد: چندین جلسه با مدیران و مسئولین استانی در خصوص تامین فرآورده های نفتی در ایام تعطیلات نوروز جهت رفاه مسافرین و مردم عزیز داشته ایم که همه باید از فرصتی که خداوند متعال به خاطر خدمت به مردم شریف بر عهده ما ها گذاشته است نهایت بهره را برده و در این چند روز خدمت بتوانیم رضایت خداوند متعال ومردم عزیز را جلب کنیم و بحمدالله تمامی مراکز عرضه سوخت فرآورده های نفتی آماده ارائه خدمات مطلوب به هموطنان عزیز است .

مسعودی تصریح کرد: چون استان کهگیلویه و بویراحمد به استان چهار فصل و گردشگر پذیر در سطح کشور شناخته شده است شاهد این خواهیم بود که مصرف سوخت فرآورده های نفتی و CNG در تعطیلات نوروز دو یا سه برابر روزهای عادی افزایش یابد.

وی اضافه کرد: در این خصوص پیش بینی های لازم صورت پذیرفته است و تیم های بازرسی و کنترل جایگاههای منطقه در این مدت بطور شبانه روز کنترل جایگاهها را بر عهده دارند و از هم اکنون هماهنگی های لازم برای آماده سازی نمازخانه ها و رفع نقص از تجهیزات بعمل آمده تا کلیه مراکز عرضه سوخت بطور کامل آماده ارائه خدمات مطلوب به هموطنان عزیز باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: