• یکشنبه ۲۰ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-8514-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا:

امنیت امروز کشور حاصل خون شهداست

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: امنیت امروز کشور ما حاصل جانفشانی شهدا و ایثارگران است .

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد سردار محسن فتحی زاده در یادواره ۸۷ شهید نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: شهدای ما نیازی ندارند که از آنها یاد کنیم و آنها نزد خداوند متعال برگزیده هستند .

وی اظهارکرد: این نیاز ماست که از شهدا یاد کنیم و از روح بلند آنها مدد بجوییم و شهدا و خانواده معظم شهدا به گردن ما حق بزرگی دارند .

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا خاطرنشان کرد: شهدا به وظیفه خود عمل کردند و شهدای انقلاب، دوران دفاع مقدس، شهدای امنیت و شهدای مدافع حرم با دفاع از نظام، انقلاب و مردم، امنیت امروز را رقم زده اند .

فتحی زاده تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس شهدای ما با دست خالی اجازه ندادند یک وجب از خاک کشور در دست دشمن بماند و امنیت امروزه به برکت زحمات شهداست که ما در عرصه بین الملل سربلندیم و به امنیت خود که مرهون خون شهداست می بالیم .

وی ادامه داد: اینکه استکبار و دشمنان جرات تهاجم به کشور ما را  ندارند به خاطر درسی است که رزمندگان ما به آنها دادند و ثمره آن ایثارگری هاست که دشمنان جرات نمی کنند به کشور ما تعرض کنند و اگر ما محکم ایستاده ایم به برکت فداکاری های شهداست .

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا عنوان کرد: برکت این رشادت ها برای نظام ما جریان دارد و باید یاد شهدا را گرامی بداریم و از روح بلند آنها مدد بجوییم تا بتوانیم راه آنها را ادامه دهیم . پرچمی که شهیدان برافراشته اند باید همچنان در اهتزاز باشد .

فتحی زاده بیان کرد: زمینه رشادت و شهادت در  نظام ما باقی است و ۱۳ هزار شهید نیروی انتظامی که در راه دفاع از انقلاب، اسلام، امنیت و مردم تقدیم می کنیم، گواهی بر آن است .

وی با اشاره به امنیت مثال زدنی و بالای کشور تاکید کرد: کشور ما امنیت مثال زدنی دارد و با وجود همه تنوع اقوام، تحریم های ناجوانمردانه، کارشکنی های بین المللی که در برابر نظام ما وجود دارد و سایر مشکلات، سر خود را در دنیا بالا نگه داشته ایم .

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با بیان اینکه به لحاظ شغلی بارها در سال میزبان میهمانان بلند پایه کشورهای مختلف هستیم، گفت: تصور این هیات ها نسبت به کشور بر اساس تبلیغات رسانه ای است و به محض ورود به کشور تعجب در چهره آنها مشخص است و سوال آنها این است که  چگونه با این همه تلاطم و مشکلات در منطقه در این کشور امنیت بالاست .

فتحی زاده تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران امانتی است که از طرف شهیدان به دست ما رسیده است و ما در قبال آن مسئولیت داریم . نیروی انتظامی نیز پای این عهد باقیست و عهد ما بر این است که این امانت مهم را حفظ کنیم تا به دست صاحب اصلیش برسد .

وی بر قدردانی از رشادت ها و ایثارگری شهیدان و ایثارگران تاکید و اضافه کرد: زنده نگه داشتن یاد و راه شهدا ضروری است و باید در مسیر شهدا قدم برداریم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: