• شنبه ۱۹ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9612-787-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

پاکسازی ورودی شهرهای کهگیلویه و بویراحمد در آستانه عید نوروز ضروری است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر ضرورت تعامل دستگاه های اجرایی به ویژه شهرداری ها در راستای آماده سازی شهرها برای عید نوروز، خواستار پاکسازی ورودی شهرهای استان شد .

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد عزیز فیلی در نشست ستاد خدمات سفر استان با اشاره به اینکه در آستانه عید نوروز قرار داریم، گفت: تمامی دستگاه های اجرایی با یک حرکت بسیجی با حضور نیروهای اداری و با همکاری سمن ها جهت پاکسازی شهرهای استان اقدام کنند . این عملیات به صورت هماهنگ در یک روز واحد انجام شود .

وی با بیان اینکه عملیات پاکسازی حداقل 15کیلومتری ورودی و خروجی شهرهای استان باید انجام شود، اظهارکرد: شهرهای گردشگر پذیر در اولویت قرار گیرند .

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: حوزه های مختلف کشیک های خود در ایام نوروز را معرفی کنند تا براین اساس برنامه ریزی های لازم انجام شود .

فیلی خواستار جمع بندی دستگاه های مربوط نسبت به ارائه برنامه های خود در راستای عید نوروز شد و تصریح کرد: در نشست بعدی این ستاد با حضور فرمانداران شهرستان های 8 گانه مجموع این اقدامات به استاندار گزارش می شود .

وی با بیان اینکه خدمات به مسافران نوروزی مطلوب و استاندارد باشد، اضافه کرد: نظارت و بازرسی بازار ویژه نوروز تشدید می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: