• سه شنبه ۱۵ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-1184-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

چه کسی رئیس جهادکشاورزی کهگیلویه و بویراحمد می شود؟

حدود چند ماهی است که مساله انتصاب رئیس جهادکشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد به یک معما تبدیل شده است.

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد از حدود چند ماه پیش با انتصاب جعفر گوهرگانی بعنوان معاون امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بحث رئیس جدید جهادکشاورزی این استان مطرح شد و هر چند روز یک گزینه ای در رسانه ها مطرح می شد تا اینکه زمان تودیع و معارفه معاون جدید اقتصادی استانداری مشخص شد و آقای گوهرگانی الیاس تاجالدینی را بعنوان جانشین موقت خود معرفی کرد.

طی چند روز اخیر صحبت از دو گزینه الیاس تاج الدینی و سیدمجید حسینی برای ریاست جدید جهادکشاورزی کهگیلویه و بویراحمد بود که هر چند روزی کی از این دو نفر را بعنوان رئیس جدید مطرح می شود.

جعفر گوهرگانی مسئولیت جهادکشاورزی استان را عهده دار بود که با حکم وزیر کشور به عنوان معاون استاندار منصوب و پس از وی نیز تاج الدینی از معاونان این سازمان نیز بعنوان جانشین موقت مسئولیت آن را بر عهده داشت .

دیروز دوشنبه، 14 اسفند ماه نیز طی حکمی از سوی وزیر جهادکشاورزی، علیرضا رستگار بعنوان سرپرست جهادکشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

همچنین امروز سه شنبه،15اسفند کارکنان جهادکشاورزی استان بعلت بلاتکلیفی و نبود رئیس این سازمان دست از کار کشیدند و جلوی این سازمان تجمع کردند. و این مشکلات را در این سازمان ایجاد کرده است. تجمع کنندگان از مسئولان استانی و وزارتخانه جهادکشاورزی خواستند هرچه زودتر رئیس سازمان جهادکشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب تا مشکلات آنان در آستانه تعطیلات نوروزی حل شود.

۲۰ دی ماه امسال،  جعفر گوهرگانی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد بعنوان معاون استاندار این استان منصوب و جایگزین وی همچنان نامشخص است .

حجت‌الاسلام حبیب‌الله زمانی، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در بخشی از صحبت‌هایش در جشن انقلاب کارکنان سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد ضمن انتقاد از دخالت برخی مقامات در انتخاب ریاست این سازمان، گفت: اینجا یک دستگاه تخصصی است نه بخشداری که بخواهید نیروی سیاسی بگذارید؛ او گفت که صدور حکم رئیس این سازمان باید سریع‌تر صادر شود و اسیر برخی مقاومت‌های سیاسی و غیرتخصصی نشود .

وی با اشاره به طولانی شدن انتخاب ریاست این سازمان اظهار کرد: آقای استاندار، نمایندگان مجلس و همه دست‌اندرکاران مدیریت این استان، درد و بلایتان به جان ترامپ، جهاد کشاورزی یک دستگاه تخصصی و علمی است نه بخشداری یا فرمانداری، چرا این همه فشار می‌آورید و مانع می‌شوید تا کارهای جهاد کشاورزی در همه این مدت معطل شود .

زمانی افزود: بدانید این کارها و دخالت‌ها در انتخاب مدیر ارشد جهاد کشاورزی ظلم به مردم، کارمندان و همه جامعه کشاورزی است.

سیدمجید حسینی یکی از گزینه های ریاست جهادکشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با خبرنگار ایسنا گفت: یکی از نیروهای حراست وزارت جهادکشاوری طی تماسی به من اعلام کرده که حکم ریاست شما صادر شده است اما بصورت رسمی چیزی هنوز به من ابلاغ نشده است.

وی افزود: طی روزهای اخیر شایعه مطرح شدن یک گزینه دیگر مبنی بر صدور حکم آقای الیاس تاج الدینی را شنیده ام که از این وضعیت تعجب می کنم.

حسینی اظهارکرد: طوری که اطلاع پیدا کرده ام حکم بنده شنبه هفته قبل صادر شد اما هنوز وزارتخانه به من اعلام نکرده است.

الیاس تاج الدینی دومین گزینه ریاست جهادکشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز به خبرنگار ایسنا گفت: ریاست بنده در جهادکشاورزی در اما و اگر است و هنوزی خبری نشده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: