• دوشنبه ۱۴ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9612-588-5
  • خبرنگار : 65002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

شادی هواداران تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در برد خارج از خانه

مدیر منابع انسانی و مدیر عامل باشگاه نفت و گاز گچساران گفت: تیم فوتبال نفت و گاز گچساران توانست در اولين برد خارج از خانه هواداران خود را خوشحال کند.

به گزارش ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد فرهاد جعفري در عیادت از دروازه بان فوتبال تیم نفت و گاز گچساران افزود: تلاش های بازیکنان این تیم و کادرفنی آن ستودنی است و تا کنون این تیم توانسته نتایج خوبی را کسب کند.

وی بیان کرد: تیم فوتبال نفت و گاز گچساران توانست در اولين برد خارج از خانه دل هواداران و مردم شهر را خوشحال و خرسند کند.

مدیر منابع انسانی و مدیر عامل باشگاه نفت و گاز گچساران تصریح کرد: با توجه به مصدوميت "علي خالصي" دروازه بان اين تيم كه در جريان  بازي با پالايش آبادن دچار مصدوميت شديد شده بود اما با فداکاری در زمین ماند و به بازی ادامه داد.

جعفری عنوان کرد: اين حركت نشان از تعصب و غيرت این بازیکن نسبت به باشگاه نفت و گاز گچساران است .

وی گفت: مديرعامل و هيئت مديره باشگاه همواره حامي تيم هاي ورزشي در نفت هستند.

مدیر منابع انسانی و مدیر عامل باشگاه نفت و گاز گچساران خاطرنشان کرد: اميدواريم اين تيم در پايان اين دور از مسابقات با صعود به ليگ دسته يكم فوتبال بتواند باعث خوشحالي در بين مردم شهر شود.

به گزارش ایسنا، علی خالصی دروازه بان تیم فوتبال نفت و گاز گچساران که در جریان بازی در مقابل تیم پالایش آبادان دچار آسیب دیدگی از ناحیه سرشده بود و مدیر منابع انسانی و مدیر عامل باشگاه نفت و گاز و رییس روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با حضور در تمرين تيم فوتبال نفت و گاز گچساران از وی عیادت کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: