• چهارشنبه ۹ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-984-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه وبویراحمد:

پیگیری مشکلات سرمایه گذاران جز وظایف ذاتی مدیران است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: پیگیری مشکلات سرمایه گذاران جز وظایف ذاتی مدیران است اما این مسئله دلیلی نمی شود که سرمایه گذار از راه دعوا و جنجال به مقابله با استاندار و سایر مدیران بانکی بپردازد .

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد جعفر گوهرگانی در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با بیان اینکه، حمایت از سرمایه گذار از اولویت های اصلی دولت است، افزود: هیچ سرمایه گذاری حق ندارد با دعوا و ایجاد شلوغی در فضای اداری به استیفای حقوق خود بپردازد و ایجاد سر و صدا تنها به ضرر خود سرمایه گذار است و به هیچ عنوان شیوه مناسبی برای حل مشکلات نیست .

وی اظهارکرد: نباید با اینگونه رفتارها جامعه را ملتهب کرد، بدون شک ایجاد دستگاه های تخصصی برای تسریع در حل مشکلات سرمایه گذار است و با وجود بانک ومعاونت تخصصی مراجعه به استاندار کار اشتباهی است .

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه، استاندار وظایف متعددی بر عهده دارد، اظهار داشت: مشکلات یک سرمایه گذارو کشاورز بخش کوچکی از این وظایف است و داد و فریاد زدن در محیط استانداری امر نادرستی است .

گوهرگانی تصریح کرد: این رویه ناپسند هرگز نباید تکرار شود و اگر سرمایه گذاری قبل از مراجعه به دستگاه اجرایی و بانک تخصصی در دفتر استاندار حضور یابد بدون شک حل مشکل وی در اولویت کاری ما نیست .

وی ادامه داد: تمامی مدیران دستگاه های اجرایی و مدیران عامل بانک ها و سایر مسئولان در قبال مردم مسئولند و برای کسب رضایتمندی آنها باید تمام تلاش خود را به کار گیرند .

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه، وضعیت کارکرد متولیان بخش اقتصادی در تمامی دستگاه های دولتی نسبت به گذشته متغیر است، عنوان کرد: حمایت از کارآفرینان و سرمایه گذاران وظیفه ذاتی مسئولان است .

گوهرگانی بر وحدت رویه تمامی دستگاه های خدمات رسان، بانک ها و سرمایه گذاران تاکیدو بیان کرد: مدیران باید با هوشیاری در ارائه تسهیلات به سرمایه گذاران اقدام کنند و سرمایه گذاران با انگیزه و اهل کار را به بانک ها معرفی کنند .

وی تصریح کرد: باوجود برگزاری جلسات متعدد روند سرعت بخشی به درآمدزایی، اشتغال زایی و وضعیت اقتصادی استان ملموس نیست و باید به شکل جدی تری در این قضیه ورود پیدا کرد .

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، خواستار مشارکت و همراهی مسئولان با سرمایه گذاران حقیقی و پای کار شد و افزود: بدون شک اتلاف وقت، اتلاف سرمایه، فرسایشی شدن طرح و نارضایتی مردم را در پی دارد .

گوهرگانی اضافه کرد: بانک ها می توانند با تعامل بهتر سرمایه گذار را تشویق تا از هر بانکی تسهیلات دریافت می کنند در همان بانک سرمایه گذاری نمایند که موجب رضایت بانک و دریافت مجدد تسهیلات برای سرمایه گذار شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: