• یکشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-4684-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

معرفی ۳۸۶ واحد تولیدی به بانک های کهگیلویه و بویراحمد جهت دریافت تسهیلات رونق تولید

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از معرفی ۳۸۶ طرح و واحد تولیدی به بانک های استان در راستای دریافت تسهیلات رونق تولید خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد داریوش دیودیده یکشنبه، 24 دی ماه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان افزود: ۵۵۳ طرح و واحد برای دریافت تسهیلات رونق تولید در ثبت نام کردند که از این تعداد ۳۸۶ طرح و واحد با برآورد ۲۵۳ میلیارد تومان نیاز تسهیلاتی به بانک ها معرفی شدند .

وی از پرداخت ۶۲ مورد تسهیلات رونق تولید با ۳۱۸ میلیارد ریال اعتبار خبر داد و بیان کرد: در سامانه ثبت نام، امکان ثبت نام برای رونق تولید غیرفعال شده است، اما در حوزه بازسازی و نوسازی و همچنین رونق گردشگری امکان فعالیت وجود دارد .

رئیس صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد تعداد واحد های صنعتی متقاضی تسهیلات رونق را ۸۹ واحد دانست و خاطرنشان کرد: از این تعداد، با معرفی ۷۶ واحد به بانک ها،  ۲۷ واحد به شعب مربوطه ارجاع  شده اند .

دیودیده تصریح کرد: در حوزه ۲۰ واحد صنعتی نسبت به تکمیل مدارک اقدام شده و دریافت تسهیلات توسط ۱۹ واحد محقق شده است .

وی با اشاره به طرح های صنعتی با پیشرفت  بالای ۶۰ درصد ادامه داد: ۷۴ واحد متقاضی در این حوزه وجود دارد که ۵۳ واحد به بانک ها معرفی شده است .

رئیس صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: ۱۶ تقاضا ارجاع به شعبه شده است که برای ۱۰  مورد نسبت به تکمیل مدارک اقدام شده و ۹ واحد تسهیلات دریافت کرده اند .

دیودیده با اشاره به واحدهای متقاضی تسهیلات در حوزه معادن تاکید کرد: ۱۷۰ واحد متقاضی تسهیلات در این بخش وجود دارد که شش واحد به بانک ها معرفی شده اند .

وی با تاکید بر ثبت نام ۲۲۹ واحد متقاضی تسهیلات در حوزه واحد های جهاد کشاورزی از معرفی ۱۷۲ واحد به بانک و ارجاع به شعبه ۳۰ مورد خبر داد و افزود: با تکمیل مدارک ۳۰ واحد، ۲۹ واحد تسهیلات رونق دریافت کرده اند .

رئیس صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ‌در بخش طرح های جهاد کشاورزی با پیشرفت بالای ۶۰ درصد، ۱۲۴ واحد و طرح نسبت به ثبت تقاضا اقدام کرده اند که ۷۹ واحد به بانک ها معرفی شده است .

وی اضافه کرد: همچنین ۱۶ واحد به شعبه مربوطه ارجاع شده اند که با تکمیل مدارک ۱۶ واحد، ۱۴ واحد و طرح تسهیلات رونق تولید دریافت کرده اند . میزان تسهیلات پرداخت شده نوسازی و بازسازی از ابتدای سال جاری تاکنون در استان  ۹۲ میلیارد ریال بوده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: