• یکشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-4584-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

اولویت توزیع منابع بانکها تولید باشد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: باید در توزیع منابع اولویت حرکت به سمت تولید باشد .

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد علی محمد احمدی بعد از ظهر یکشنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید افزود: ما به دنبال پول پاشی نیستیم و هدفگذاری توزیع تسهیلات با حرکت صحیح و بر مبنای تخصیص در راستای تولید ضروری است .

وی با بیان اینکه فعالیت بهتر بانک ها برای پرداخت تسهیلات رونق تولید لازم است، بیان کرد: وضعیت برخی از بانک های استان در پرداخت تسهیلات مناسب نیست .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه در حوزه پرداخت تسهیلات ثبت مشخصات و اطلاعات بانک هایی که تسهیلات مستقیم پرداخت کرده اند در سامانه ضروری است، خاطرنشان کرد: بانک هایی که پرداخت مستقیم ندارند باید نسبت به پرداخت در این حوزه اقدام کنند .

احمدی تصریح کرد: برای بانک هایی که تا پایان سال نسبت به پرداخت مناسب تسهیلات اقدام نکنند با الزام دستگاه ها و بخش های مرتبط با دولت نسبت به جابه جایی و انتقال حساب ها به بانک های فعال در پرداخت تسهیلات، محدودیت ایجاد خواهیم کرد .

وی با اشاره به پرداخت تسهیلات با درصد پایین ادامه داد: این تسهیلات باید با کار کارشناسی و برنامه ریزی صحیح به تولید واقعی منجر شود و از هدر رفت منابع جلوگیری کنیم .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: همچنین سازمان صنعت، معدن و تجارت استان دلایل عدم مراجعه متقاضیان تسهیلات رونق تولید به بانک ها را بررسی و ارائه خواهد کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: