• یکشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-2188-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

ثبت نام داوطلبان تصدی 5 هیئت ورزشی کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد از ثبت نام داوطلبان تصدی 5 هیئت ورزشی استان خبر داد .

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد سید محمد تقی علوی در جمع خبرنگاران گفت: ثبت نام از داوطلبان تصدی هیئت های استانی به پایان رسید و نفرات تصدی هیئت های اسکی، تنیس، نجات غریق، پهلوانی و زورخانه ای مشخص شدند .

وی افزود: ثبت نام از هیئت های استانی از 25 آذرماه شروع و 5 دی ماه به مدت 10 روز به پایان رسید و نفرات ثبت نام کننده برای تصدی هیئت های فوق الذکر مشخص شدند .

مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تشکر از حضور داوطلبان تصدی این هیئت ها خاطرنشان کرد: در هیئت اسکی خدابخش امیری، حمید زرافشان، ظهراب محمودی، بهروز امیری و علی افتخاری برای تصدی هیئت ثبت نام کرده و برای انتخاب با هم رقابت می کنند .

علوی تصریح کرد: در هیئت تنیس تنها کاندید های تصدی فرخ افتخاری می باشد و در هیئت نجات غزیق استان حمید کرمی کالوس ،اکبر فتاحیان ،میثم روزستان ،نجمه افتخاری و حسین افتخاری برای این هیئت ثبت نام کرده اند .

وی با اشاره به اسامی داوطلبان تصدی هیئت پهلوانی و زورخانه ادامه داد: اسماعیل جمیاری و رضا جلیلی دو داوطلب تصدی این هیئت هستند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: با هماهنگی با فدراسیون های مربوطه ان شاء الله در اسرع وقت مجامع انتخابات این هئیت ها برگزار خواهد شد .

به گززارش ایسنا، ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد دارای 46 هیئت فعال استانی است و با برگزاری مجامع انتخابات هیئت های اسکی، تنیس، نجات غریق و پهلوانی و زورخانه ای تمامی هیئت های استانی دارای رئیس خواهند شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: