• شنبه ۲۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-4284-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

تخصیص 46.7درصد اعتبارات نفت کهگیلویه و بویراحمد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: از مجموع ۱۸۰میلیارد تومان اعتبارات مصوب نفت، ۴۶.۷ درصد اعتبارات به استان تخصیص داده شد.

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد حسن نوروزی در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان افزود: اعتبارات مصوب استانی و ارتقای شاخص استان، ۲۴۲ میلیارد تومان بود که تا امروز ۳۹.۷ درصد تخصیص داشته ایم .

وی با بیان اینکه در حوزه ردیف متوازن استانی ۱۷۹ میلیارد تومان اعتبار مصوب داشته ایم که ۲۹.۴ درصد آن تخصیص یافته است، بیان کرد: در حوزه ردیف ملی متوازن نیز ۸۵.۲ میلیارد تومان ابلاغ شده است .

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: همچنین در بخش ۲۰.۷ میلیارد تومان اعتبارات مالیات بر ارزش افزوده ۲۰ درصد تخصیص یافت .

نوروزی با اشاره به اینکه اعتبارات ملی استانی در قالب ۱۴ پروژه به مبلغ ۱۴۵ میلیارد تومان مصوب شده است، از تخصیص ۵۲ درصدی این اعتبارات خبر داد و تصریح کرد: ۷۵ میلیارد تومان در این بخش تخصیص داشته ایم .

وی اعتبارات مصوب شده برای استان در حوزه ۴.۱میلیارد تومان جرایم را ۲۰۰میلیون تومان دانست و ادامه داد: از محل ۲۷۹ میلیارد تومان اعتبارات ملی مصوب شده برای استان، ۶۲ درصد تخصیص یافته است .

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: در سال جاری عمده تخصیص ها در حوزه اسناد بوده است و همچنین مدیران باید با خزانه استان، در رابطه با تاریخ انتشار و سر رسید اسناد هماهنگ باشند .

نوروزی پاداش پایان خدمت بازنشستگان دستگاه های استانی را از سال ۹۵ و قبل از آن ۷.۹ میلیارد تومان عنوان و اضافه کرد: در این حوزه  ۵۰ درصد تخصیص داشته ایم و باقیمانده این مبلغ نیز تا پایان سال جاری پرداخت می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: