• چهارشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-3714-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

با تیراندازی در عروسی و عزا برخورد قانونی می شود

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با استفاده کنندگان از سلاح و تیراندازی در عروسی و عزا برخورد قانونی صورت گیرد.

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد سید محمدکاظم نظری در نشست کمیسیون ارتقاء امنیت اجتماعی استان افزود: با استفاده کنندگان از سلاح مجاز و غیرمجاز در سطح استان طبق قانون برخورد جدی می شود.

وی بیان کرد: نباید دیگر شاهد کشته شدن کسی ناشی از تیراندازی در مجالس عزا و عروسی باشیم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: از اینکه نشست‌های این کمیسیون در سال جاری برگزار نشده در تعجبم. کمیسیون ارتقاء امنیت اجتماعی می‌تواند مسائل و دغدغه‌های جامعه را تحلیل و به شورای تأمین کمک کند .

نظری تصریح کرد: بسیاری از کمیته‌ها در شهر یاسوج متمرکز شده‌اند در حالی که نگاه ما استانی است و برای همه شهرستان‌ها و مناطق استان جلسه برگزار می‌کنیم بنابراین در جلسات تنها دغدغه‌ها و مسائل شهر یاسوج مطرح نشود .

وی ضمن انتقاد از خلاءهای علمی در دانشگاه‌ها ادامه داد: در دانشگاه‌ها پایان‌نامه‌هایی ارائه می‌شود اما برخی از این پایان‌نامه‌ها متناسب با نیاز جامعه نیست که دانشگاه‌ها به این سمت حرکت کنند و پایان‌نامه‌های متناسب با نیاز جامعه باشد .

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با انتقاد از نحوه برگزاری جلسات عنوان کرد: دستگاه‌ها در جلسات گزارش عملکرد می‌دهند در حالی که باید گزارش شود که متولیان امر تا چه اندازه مهارت‌ها را به افراد آموزش داده‌اند .

نظری تاکید کرد: رسانه‌ها به خصوص صدا و سیما می‌توانند در تولید برنامه‌ها مهارت‌ لازم را به افراد آموزش دهند که بهتر است صدا و سیمای مرکز استان به جای تولید برنامه‌های دستوری و غیرجذاب که صاحبان قدرت را راضی کند برای مردم برنامه اجرا کند .

وی گفت: سایر رسانه‌های مکتوب و مجازی در استان به دنبال افزایش تیراژ و مخاطب نباشند بلکه برای حل مشکلات مردم کمک کنند و قدمی بردارند .

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواستار ایجاد میز خدمت در ادارات برای پاسخگویی به مردم شد و اضافه کرد: برخی ادارات به خوبی پاسخگوی ارباب رجوع و مردم نیستند که این موضوع به عنوان یک معضل اجتماعی مورد بررسی قرار گیرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: