• دوشنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-3784-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

برسر منافع مردم با هیچ گروه و جناحی معامله نمی کنم

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: برسر منافع مردم با هیچ گروه و جناحی معامله نمی کنم و هرکسی از انجام وظایفش سرباز زند باید منتظر برخورد باشد.

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد علی محمد احمدی در دیدار با اعضای هیئت رئیسه نظام مهندسی استان، با بیان اینکه تا وضعیت مطلوب فاصله داریم، افزود: اعضای نظام مهندسی باید با جدیت و  با نظارت مستمر کاستی ها، چالش ها و نقاط ضعف را برطرف سازد .

وی برخورد با تخلفات ساختمانی و ساخت و سازهای غیرمجاز را مستلزم حذف ملاحظات قومی و گروهی عنوان کرد .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: برای تامین منافع مردم و توسعه استان با هیچ مسئولی تعارف ندارم هرکسی از انجام وظایفش سرباز زند باید منتظر برخورد باشد .

احمدی تصریح کرد: حادثه سهمیه ای نیست و به هنگام وقوع اتفاق، همگان در معرض خطر قرار دارند و باید اعمال پیشگیرانه کرد .

وی ضمن انتقاد از شیوه اجرای کمیسیون ماده 100 در استان ادامه  داد: این کمیسیون مهم به جای جلوگیری از تراکم سازی و برخورد با تخلفات، حربه ای برای درآمد زایی شده است .

همچنین عزیز فَیلی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد نیز از تشکیل کمیته 4 نفره تقویت کمیسیون ماده 100 و کمیسیون ماده 56 خبر داد و گفت: برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز و تخریب اماکن غیراستاندارد در اولویت کاری این کارگروه قرار دارد .

وی اضافه کرد: الزام ساختمان های 4 طبقه به بالا و انبوه سازی به داشتن مجری، ناظر طرح و رعایت شیوه نامه ساخت و ساز از دیگر اقدامات مهمی است که در دستور کار این کارگروه قرار دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: