• یکشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9610-6090-5
  • خبرنگار : 65002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

سومین مسابقه داستان کوتاه "سقلاتون" در گچساران برگزار می شود

رئیس اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی گچساران گفت: سومین جایزه‌ داستان کوتاه سقلاتون با موضوع آزاد، اقلیمی(بومی) و نفت در گچساران برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد امیر حسین نوروزی در جمع خبرنگاران افزود: کارگاه نقد و بررسی آثار برگزیده جایزه ی ملّی داستان کوتاه گچساران(سقلاتون) برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: سومین جایزه‌ داستان کوتاه سقلاتون با موضوع آزاد، اقلیمی(بومی) و نفت در نیمه اول اردیبهشت 97 در گچساران برگزار خواهد شد.

رئیس اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی گچساران تصریح کرد: فراخوان برای برگزاری سومین جایزه‌ داستان کوتاه سقلاتون در گچساران انجام شده و شرکت کنندگان می توانند آثار خود را تا 30 بهمن ماه سالجاری ارسال کنند.

نوروزی عنوان کرد: داوران نهایی این مسابقه ابوتراب خسروی، محمدجواد جزینی و حسن بهرامی داوری هستند.

وی ادامه داد: در این مسابقه به مقام های اول هر بخش دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و مبلغ بیست میلیون ریال، مقام های دوم لوح تقدیر، تندیس جشنواره و مبلغ پانزده میلیون ریال و مقام های سوم لوح تقدیر، تندیس جشنواره و مبلغ ده میلیون ریال اهدا می شود.

رئیس اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی گچساران خاطرنشان کرد:  شرکت کنندگان می توانند آثار خود را به آدرس الکترونیکی dastanegachsaran@gmail.com   با پیوست و مشخصات کامل نویسنده، نشانی، تلفن تماس و نام اثر به صورت جداگانه در صفحه ی اول هر اثر نوشته و ارسال کنند.

نوروزی اضافه کرد: هر نویسنده می تواند در هر بخش با ۱ تا ۲ داستان کوتاه شرکت کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: