• یکشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9610-5790-5
  • خبرنگار : 65002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

اولویت کاری مدیران نفت توجه به کرامت انسانی کارکنان این نهاد است

مدیر منابع انسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: توجه به کرامت انسانی کارکنان در شرکت بهره برداری نفت وگازگچساران باید در اولویت کاری مدیران این شرکت  قرار گیرد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد "فرهاد جعفری" در بازدید از تأسیسات "دشت گز" شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران افزود: مدیریت منابع انسانی شرکت نفت گچساران تلاش می کند تا در بازدیدهای دوره ای خود مشکلات کارکنان عملیاتی شاغل در تأسیسات مجموعه مدیریت منابع انسانی را بررسی و مرتفع کند.

وی بیان کرد: توجه به کرامت انسانی کارکنان در شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران باید در اولویت کاری مدیران این شرکت  قرار گیرد.

مدیر منابع انسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران تصریح کرد: سختی کار در محیط‌های عملیاتی و اقماری این نهاد بر هیچ کس پوشیده نیست.

جعفری عنوان کرد: هدف در بازدیدهای که به صورت دوره ای ازتأسیسات انجام می شود آشنایی وخدا قوت به کارکنان، آگاهی ازخواسته های آنان ونیازهای پرسنل وکمک به حل مشکلات آنها است.  ما در قبال نیروهای سازمان وظیفه و مسئولیت‌هایی داریم.

مدیر منابع انسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران خاطرنشان کرد: باید بتوانیم شعار نیروهای انسانی سرمایه اصلی شرکت‌ها و سازمان‌ها هستند را به واقعیت تبدیل کنیم.

جعفری بیان کرد: کارکنان عملیاتی شاغل در تأسیسات در خط اول جبهه اقتصادی کشور قرار دارند.

وی افزود: تمام تلاش‌ها بر این است که بتوانیم با ایجاد انگیزه در میان کارکنان عملیاتی فرسودگی شغلی ومهاجرت از عملیات به سمت ستاد را کاهش دهیم.

مدیر منابع انسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران درخصوص ساماندهی وضعیت کارکنان قرارداد مستقیم و نیروهای غیر رسمی سازمان گفت: کمیته‌ای به منظور بررسی مسائل و مشکلات نیروهای غیررسمی در جنوب تشکیل شده است که آخرین گزارش‌های خود را به جهت بهبود شرایط به مدیریت منابع انسانی وزارت نفت ارسال کرده است.

 به گزارش ایسنا، در این بازدید که از تأسیسات عملیاتی دشت گز انجام شد کارکنان هر بخش در نشست با مدیرمنابع انسانی وهیأت همراه مشکلات خود را به صورت رو در رو بیان کردند و در ادامه نیز مدیریت منابع انسانی از ۲۰ نفر کارکنان شاغل در تأسیسات با هماهنگی‌هایی که با مدیریت عملیات و رؤسای آنها انجام گرفت با اهداء لوح و هدیه تجلیل کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: