• چهارشنبه ۱۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-3184-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

کاهش تصدیگری دولت با واگذاری فعالیت ها به بخش خصوصی ضروری است

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: کاهش تصدیگری دولت با واگذاری فعالیت ها و پروژه ها به بخش خصوصی با اولویت استفاده از ظرفیت فارغ التحصیلان ضروری است.

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد علی محمد احمدی در نشست اقتصاد مقاومتی استان افزود: هدفگذاری صحیح در راستای واگذاری پروژه های با قابلیت واگذاری دستگاه ها، به تحقق اقتصاد مقاومتی و حرکت به سمت توسعه کمک فراوانی می کند .

وی بیان کرد: دولت دیگر ظرفیت پذیرش کارمند ندارد و باید با استفاده از ظرفیت های واگذاری، از توانایی جوانان برای تحقق اشتغالزایی استفاده کرد .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد برون سپاری خدمات را در افزایش ظرفیت های توسعه ای مناسب دانست و خاطرنشان کرد: از طریق وزارت خانه های جهاد کشاورزی و وزارت نیرو پروژه های قابل واگذاری دستگاه های زیر مجموعه به استان ارسال شده است و در این راستا احصای پروژه های مورد نظر از طریق ارسال لیست به دستگاه ها اجرایی شده است . باید اقدامات لازم برای تحقق هدفگذاری های این حوزه انجام شود.

احمدی با اشاره به اداره پر هزینه کشور و لزوم کاهش تصدی گری دولت تصریح کرد: مطالبه اشتغال و درآمدی جوانان مطالبه ای به حق است و باید برای تحقق آن گام های موثری برداریم .

وی با اشاره به وجود چند آزمایشگاه در حوزه آب و فاضلاب استان ادامه داد: موازی کاری در ارائه خدمات برخی دستگاه ها، به هدر رفت هزینه منجر می شود و باید نسبت به واگذاری به بخش خصوصی اقدام شود .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد نگاه جزیره ای در ارائه خدمات و ظرفیت ها را آسیب دانست و اضافه کرد: تغییر و تحول در فعالیت ها ی این حوزه ضروری است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: