• سه شنبه ۱۲ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9610-786-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

استفاده ۱۳۷۳فضای آموزشی کهگیلویه و بویراحمد از بخاری نفتی

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد گفت: از مجموع 2262 فضای آموزشی استان، ۴۹۰ ‌فضای آن دارای تاسیسات گرمایشی مرکزی است .

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد جهان محرابی سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: از این مجموع ۱۸فضای آموزشی با پوشش گرمایشی اسپلیت، یک فضا با بخاری گازی با دودکش پوشش داده می شود و همچنین ۳۷۶فضای آموزشی دارای بخاری برفی، ۱۳۷۳ فضا از طریق بخاری نفتی، دو فضای آموزشی توسط کولر گازی دو منظوره و دو فضا از طریق بخاری برقی تابشی تامین گرمایش می شوند .

وی تعداد کل فضاهای آموزشی شهر یاسوج را ۳۲۴ فضا دانست و بیان داشت: ۱۵۳ فضای آموزشی این شهر از طریق تاسیسات گرمایشی مرکزی، یک فضا از طریق بخاری گازی با دودکش، ۴۵فضای آموزشی از طریق بخاری برقی، ۱۲۴فضا از طریق بخاری نفتی و یک فضا از طریق بخاری برقی تابشی پوشش داده شده است .

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به فضاهای آموزشی بخش های چاروسا و دیشموک خاطرنشان کرد: در بخش چاروسا از ۱۲۳فضای آموزشی، 6فضا دارای تاسیسات گرمایشی مرکزی است و همچنین ۳۶ فضا از بخاری برقی و ۸۱ فضا از بخاری نفتی استفاده می کنند .

محرابی با بیان اینکه آمار تامین گرمایشی تمامی فضاهای آموزشی استان به تفکیک هر شهر تا پایان آذر ماه احصا شده است، اضافه کرد: در بخش دیشموک۱۲۹فضای آموزشی از طریق سیستم های گرمایشی مختلف پوشش داده می شوند که ۱۱مورد دارای تاسیسات مرکزی است و ۳۲ مورد از بخاری برقی و ۸۶ فضا نیز از بخاری نفتی استفاده می کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: