• سه شنبه ۱۲ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9610-686-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

رونمایی از یک کتاب در جهاددانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد

 مراسم رونمایی از یک عنوان کتاب که حمایت جهاددانشگاهی واحد استان کهگیلویه و بویراحمد به چاپ رسیده است با حضور رئیس این واحد برگزار شد.

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد دکتر محمد سبحانی، رئیس جهاددانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم با تقدیر از مؤلفان کتاب گفت: انتشار کتاب در زمینه قارچ های بیماری زای گیاهی ایران کاری ارزشمند است، چون در راستای شناسایی قارچ های مولد و بیماری های گیاهی گام برمی‌دارد.

وی با بیان این‌که کتاب «کلید شناسایی قارچ های مولد سفیدک پودری Erysiphales در ایران» تالیف دکتر مهرداد عباسی و دکتر عباس صلاحی اردکانی برای اولین بار با حمایت جهاددانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد و توسط سازمان انتشارات جهاددانشگاهی کشور منتشر شده‌ است.

مراسم رونمایی از کتاب‌ ذکر شده که با همکاری جهاددانشگاهی واحد کهگیلویه و بویراحمد چاپ و انتشار داده شد، روز سه‌شنبه،12دی ماه در ساختمان جهاددانشگاهی این استان برگزار ‌شد.

کتاب‌ 80 صفحه‌ای "کلید شناسایی قارچ های مولد سفیدک پودری Erysiphales در ایران" پس از چند سال مطالعه توسط دکتر مهرداد عباسی و دکتر عباس صلاحی اردکانی به رشته تحریر درآمده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: