• دوشنبه ۱۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-885-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

استاندار:

دستیابی به توسعه در کهگیلویه و بویراحمد با همدلی و همفکری محقق می شود

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستیابی به توسعه در استان با همدلی، همفکری و بهره گیری از ظرفیت های استان محقق خواهد شد .

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد علی محمد احمدی در آیین تکریم فرماندار سابق و معارفه سرپرست جدید فرمانداری بویراحمد افزود: هرچند تمام استان برای مهم است و در راستای توسعه متوازن آن دریغ نخواهیم کرد اما مرکز استان پیشانی سیاسی و اداری استان است و باید زیرساخت ها تقویت شود و بهبود فضای شهری را شاهد باشیم .

وی بیان کرد: زیرساخت های شهر یاسوج تقویت خواهد شد و در راستای توسعه گردشگری اقدام خواهیم کرد .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه فرمانداران نقش مهمی در هدایت برنامه های دولت در شهرستان ها دارند، خاطرنشان کرد: فرماندار جدید شهرستان بویراحمد با ظرفیت ها، پتانسیل ها و مشکلات این شهرستان آشنایی دارد و امید است با استفاده از همدلی و وحدت، گام هایی برای رشد و توسعه استان برداریم .

احمدی تعامل بین مسئولین و مردم را ضروری دانست و تصریح کرد: با همدلی بین مجموعه استان فرصت مناسبی است که همه ظرفیت ها را بکاربگیریم و به سمت وضعیت مطلوب حرکت کنیم .

وی ادامه داد: تحقق و دستیابی به این وضعیت بدین معناست که زیبایی های استان را به جهان معرفی کنیم، جوانان درد بیکاری را تجربه نکنند و بزرگان ما در درد فقر و نداری به سر نبرند و جاده ها توسعه یابند و بهداشت نیز مناسب باشند .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: من آینده استان را روشن می بینم و با برنامه ریزی های انجام گرفته، جهش های ما روند خوبی خواهد داشت و تلاش خواهیم کرد که استان به جلو حرکت کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: