• دوشنبه ۱۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-785-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

معاون جدید سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد:

کهگیلویه و بویراحمد در شاخص های توسعه جزو آخرین استانهای کشور است

معاون جدید سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان با وجود داشتن منابع لازم در شاخص های توسعه جزو آخرین استانهای کشور قرار دارد.

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد سید محمد کاظم نظری در آیین معارفه خود افزود: این استان با وجود داشتن منابع لازم از جمله آب، نفت، جنگل، زمین های کشاورزی و نیروی انسانی توانمند در شاخص های توسعه جزو استانهای آخر قرار داریم.

وی بیان کرد: امروزه مهمترین رسالت ما اینست که فضای سیاسی، اجتماعی و امنیتی فراهم کنیم که مدیران و بخش خصوصی در راه توسعه مشکلات کمتری داشته باشند و این استان با سرعت بیشتر به سوی توسعه و حل مشکلات مردم از جمله بیکاری، معیشت، حقوق شهروندی و بروکراسی اداری و آسیبهای اجتماعی گام بردارد.

معاون جدید سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: توسعه استان در حوزه های مختلف ضروری است و حرکت استان به سمت پیشرفت و رفع مشکلات مردم مورد تاکید است .

نظری تصریح کرد: بهبود ظرفیت های امنیتی و اجتماعی به کاهش مشکلات پیش روی توسعه کمک می کند .

وی توجه به حقوق شهروندی، حل آسیب های اجتماعی، رفع مشکلات اقتصادی و هدفگذاری توسعه را لازم دانست و ادامه داد: باید دست به دست همدیگر بدهیم و در راستای حل مشکلات مردم گام برداریم و وقت و انرژی خود را صرف کار برای مردم کنیم .

معاون جدید سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: امیدواریم با کمک اصحاب رسانه، دستگاههای فرهنگی، نخبگان و مردم بدور از حاشیه ها فضایی را ایجاد کنیم که مدیران و برنامه ریزان تمام هم و غم خود را صرفا در جهت کار کردن برای مردم بگذارند تا سرعت توسعه بیشتر شود.

نظری تاکید کرد: اجازه دهیم جناب آقای احمدی استاندار بدور از حاشیه ها مدیران مورد نظر خود را انتخاب و سپس از ایشان کار بخواهیم.

وی زنده شدن تعصبات و نگرش های طایفه ای در قرن ۲۱ را یک آسیب و چالش دانست و بیان کرد: حرکت واقعی و متحد برای رفع مشکلات استان نیاز است.

معاون جدید سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: آسیب های اجتماعی از جمله خودکشی، اعتیاد، طلاق، سست شدن بنیان خانواده ها و خطر فضای مجازی در استان نیازمند برنامه ریزی جدی است.

نظری اضافه کرد: فضای باز سیاسی و فعالیت منسجم احزاب، تشکلها و سمن ها از سیاست های دولت تدیبر و امید است که این امر می تواند مشروط به اینکه در راستای حل مشکلات مردم باشند، به توسعه استان کمک کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: