• دوشنبه ۱۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-685-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

نماینده بویراحمد و دنا:

بهبود نگرش ها به فعال سازی ظرفیت های کهگیلویه و بویراحمد کمک می کند

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: بهبود نگرش ها کمک فراوانی به فعال سازی ظرفیت های استان کهگیلویه و بویراحمد می کند .

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد غلام محمد زارعی در آیین تکریم و معارفه معاون سابق و جدید سیاسی و امنیتی استانداری افزود: ارتقای نگرش ها و هدفگذاری برای توسعه استان ضروری است .

وی با اشاره به ظرفیت های موجود در استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد:۷۵۰۰ گونه گیاهی در کشور وجود دارد که ۲۳۰۰ گونه آن در این استان قرار دارد که ۶۰ گونه منحصر به فرد است .

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش رسانه ها در توسعه استان خاطرنشان کرد: رسانه های این استان از فعالترین رسانه های کشور هستند و باید نگرش ها را اصلاح کنیم  و نگاه و تفکرات تخریبی نباشد و رسانه ها اگر به رسالت عمل کنند رسانه اند .

زارعی تصریح کرد: رسانه ها نباید بگذارند جولانگاه حاشیه سازها باشند و در صورتی که رسانه ها صرفا نگرش سیاسی نداشته باشند موفق عمل خواهند کرد .

وی ادامه داد: رسانه ها نقش بزرگی در حوزه های مختلف بر عهده دارند و اگر به جای پرداختن به حاشیه های بی پایه و اساس به مسائل اصلی بپردازیم، تحول بزرگی اتفاق خواهد افتاد و من روند پیش روی توسعه استان را خوب می دانم .

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مهمترین موضوع ما اشتغال و تولید است و اگر نگرش ها را بهبود دهیم، رضایت خاطر مردم محقق خواهد شد و شاهد نارضایتی نخواهیم بود .

زارعی تاکید کرد: مسئولان باید علمدار وحدت و برادری باشند و در حوزه فرهنگی نیز بهبود نگرش ها مهم است .

وی حوزه سیاست را مهم دانست و گفت: سیاست به معنای تدبیر امور است و نباید با حرکت های کُند روانه و تند روانه اجازه دهیم از مسیر خارج شود .

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: باید به فکر ارتقای استان باشیم و اگر کسی به موقعیت منطقه ای فکر کرد جای ارتقای نگرش ها در آن حوزه خالی است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: