• دوشنبه ۱۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-2184-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد:

پرداخت 720میلیارد ریال تسهیلات برای مکانیزاسیون کشاورزی در کهگیلویه و بویراحمد

مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی پنج سال اخیر بالغ‌بر ۷۲۰ میلیارد ریال تسهیلات در زمینه مکانیزاسیون بخش کشاورزی استان پرداخت شده است.

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد "الله داد محمدی" در مراسم تجلیل از برگزیدگان بخش کشاورزی استان افزود: بانک کشاورزی یک بانک سرمایه گذار و توسعه ای در سطح کشور بعنوان بازوی اصلی تامین مالی بخش کشاورزی است.

وی بیان کرد: یکی از سیاست‌های محوری دولت یازدهم و دوازدهم توجه و حمایت از بخش کشاورزی است .

مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه یکی از سیاست‌های محوری دولت یازدهم و دوازدهم توجه و حمایت از بخش کشاورزی است، خاطرنشان کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی دولت تدبیر و امید بیشترین توجه را به بخش کشاورزی داشته است .

محمدی بابیان اینکه از ابتدای دولت یازدهم در پرداخت تسهیلات به کشاورزان جهش خیره‌کننده‌ای وجود داشت، تصریح کرد: طی پنج سال اخیر بالغ‌بر ۷۲۰ میلیارد ریال تسهیلات در زمینه مکانیزاسیون بخش کشاورزی پرداخت شد که این رقم کمتر از ۸ دهم درصد از منابع مالی کشور را به خود اختصاص داده و همچنین استان کهگیلویه و بویراحمد بخش قابل توجهی از این تسهیلات را جذب کرده است .

وی پرداخت به‌موقع مطالبات کشاورزان را نیز نشان توجه دولت به تولیدکنندگان عنوان کرد و ادامه داد: بیش از ۷ هزار و ۹۰۰ میلیارد ریال مانده تسهیلات نشان می‌دهد که ۹۰درصد از اعتبارات در بخش کشاورزی پرداخت ‌شده است.

مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: طی سال گذشته و چند ماهه اول امسال در زیر بخشهای مختلف 54میلیارد تومان از محل صندوق توسعه ملی اعتبار جذب کرده ایم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: