• یکشنبه ۱۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9610-3090-5
  • خبرنگار : 65002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

مهار آتش سوزی چاه رگ سفید برگ زرینی در دفتر افتخارات است

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: مهار آتش سوزی چاه رگ سفید برگ زرینی بود که در دفتر افتخارات مردان این سرزمین ثبت شد.

به گزارش ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد هوشنگ صیدالی در جمع خبرنگاران افزود: در همان دقایق اولیه فوران دکل حفاری۹۵ ستاد بحران در شرکت نفت گچساران تشکیل جلسه داد تا بتوانیم تیم های عملیاتی را به منطقه اعزام کنیم.

وی بیان کرد: به دلیل نزدیکی ایستگاه آتش نشانی پازنان که زیرمجموعه ایمنی و آتش نشانی گچساران است سرپرست ایستگاه در سریعترین زمان ممکن به محل فوران رسید که موفق شدند یکی از فوت شدگان را به همراه رئیس بهره برداری از محل خارج نمایند.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران تصریح کرد: رگ سفید برگ زرینی بود که در دفتر افتخارات مردان این سرزمین ثبت شد .

صیدالی عنوان کرد: از همان دقایق اولیه تیم آتش نشانی و ترابری و پشتیبانی حفاری نفت گچساران با هماهنگی های مهندس عالی پور مدیرعامل مناطق نفت خیز جنوب عازم رگ سفید شدند.

وی ادامه داد: یکی از فوت شدگان را به همراه رئیس بهره برداری از محل خارج کردند.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران خاطرنشان کرد: تیم آتش نشانی و ترابری و پشتیبانی حفاری نفت گچساران در همان دقایق نخست حادثه با هماهنگی های مهندس عالی پور مدیرعامل مناطق نفت خیز جنوب عازم رگ سفید شدند تا بتوانند در کنار دیگر مهارگران وظایف خود را انجام دهند.

صیدالی بیان کرد: رگ سفید با  ایثار و فداکاری و شهامت انسان هایی آرام گرفته است.

وی افزود: هر لحظه و ساعت این تلاش شبانه روزی دنیایی از خاطرات ایثار و فداکاری و شهامت انسان هایی است که ثابت کردند برای سربلندی کشورشان از جان خود نیز می گذرند.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران ادامه داد: در رگ سفید رکوردهای بزرگی به ثبت رسید که مطمئنا در تاریخ صنعت نفت به ثبت خواهد رسید.

صیدالی اضافه کرد: بر خود وظیفه می دانم از تمام آنهایی که برای مهار رگ سفید شبانه روز تلاش کردند تقدیر و تشکر کنم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: