• چهارشنبه ۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-2014-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

افزایش همکاری بانک رفاه و سازمان تامین اجتماعی به کاهش مشکلات بازشستگان کمک می کند

مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: افزایش تعامل وهمکاری میان سازمان تامین اجتماعی و بانک رفاه کارگران به کاهش مشکلات اقتصادی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی کمک می کند.

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد عباس نورمحمدی در دیدار با سرپرست جدید بانک رفاه کارگران استان کهگیلویه و بویراحمد، همراهی و همدلی مدیران و کارکنان سازمان تامین اجتماعی و بانک رفاه را در شرایط گوناگون ارزشمند دانست و افزود: ارایه خدمات بهتر و سریع تر به بیمه شدگان و مستمری بگیران را از مهم ترین اثرات این همدلی و همکاری بیان کرد.

وی بانک رفاه را جزئی از خانواده سازمان تامین اجتماعی دانست و بیان کرد: هدف هر دو مجموعه، خدمت به بیمه شدگان و مستمری بگیران و رسیدن به اهداف عالیه سازمان تامین اجتماعی در راستای حمایت از تولید و رشد اقتصادی کشور است و باید همه تلاش خود را در این راستا به کار بگیریم.

مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: چنانچه در حوزه بانک رفاه منابع بیشتری جذب شود، باعث ارتقا و پیشرفت سازمان و امکان ارایه خدمات مطلوب تر به شرکای سازمان خواهد شد.

نورمحمدی با تاکید بر حمایت سازمان تامین اجتماعی از بانک رفاه کارگران اظهار امیدواری کرد : با ارایه تسهیلات بیشتر به بیمه شدگان به ویزه بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی، بخشی از مشکلات اقتصادی آنان رفع شود.

خدابخش فروزان، سرپرست جدید بانک رفاه کارگران استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این دیدار رضایت مشتریان بانک رفاه به ویژه بیمه شدگان و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی را از وظایف اولیه کارکنان این بانک دانست و گفت: امیدواریم با اتخاذ تدابیر جدید بتوانیم خدمات خود را به شرکای سازمان تامین اجتماعی افزایش دهیم.

به گزارش ایسنا، در این دیدار، گسترش تعامل و همکاری میان بانک رفاه و اداره کل تامین اجتماعی استان در زمینه پرداخت حقوق و تسهیلات بانکی به بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان مورد تاکید قرار گرفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: