• دوشنبه ۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-984-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

اجازه بهره برداری از بیمارستان 274تختخوابی را در صورت تکمیل نشدن نمی دهم

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بهره برداری از بیمارستان ۲۷۴ تختخوابی یاسوج در گِرو رفع مشکلات پارکینگ، فاضلاب و پد هلی کوپتر است .

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد عزیز فیلی ظهر دوشنبه، چهارم دی ماه در نشست شورای فنی استان افزود: رفع مشکلات زیرساختی از مهمترین نیازهای بیمارستان ۲۷۴ تختخوابی یاسوج است که تا این هدفگذاری ها محقق نشود، اجازه بهره برداری از بیمارستان یاسوج را نمی دهیم .

وی با اشاره به پروژه پل سوم بشار بیان کرد: در بازدیدی که از این پروژه داشتیم، مقرر شد که نسبت به تحقق یک لاین از این پروژه تا پایان امسال اقدام می شود .

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: تحقق این پروژه نقش مهمی در کاهش مشکلات ترافیکی شهر یاسوج دارد .

فیلی با اشاره به برخی از پروژه های راه و شهر سازی استان تصریح کرد: در قطعات سوم و چهارم پروژه جاده یاسوج به سپیدان مشکلاتی وجود دارد که باید نسبت به رفع آنها اقدام شود .

وی ادامه داد: تعیین وضعیت پیمانکار قطعه سوم توسط راه و شهرسازی ضروری است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواستار نصب علائم هشداری در مناطق مشخص شده این قطعه شد و بر افزایش سطح ایمن سازی محدوده هدف تاکید کرد .

فیلی افزود: پروژه یاسوج به شیراز در قطعه سوم رها شده است .

وی محدودیت اعتباری را از جمله مشکلات پروژه ها دانست و عنوان کرد: جاده یاسوج به شیراز یک پروژه ملی محسوب می شود و هر استانی بیشتر در این مسیر کار کند می تواند بهره برداری بیشتری داشته باشد .

فیلی با اشاره به پل موجود در مسیر یاسوج به بابامیدان در محدوده دشتروم، رفع مشکلات این محدوده و ایمن سازی آن را لازم عنوان کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: