• شنبه ۲ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9610-386-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

توضیحات مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در خصوص تجمع مربیان پیش دبستانی

مربیان پیش دبستانی غیر دولتی استان کهگیلویه و بویراحمد جلوی استانداری برای استخدام بکارگیری تجمع کردند.

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد یکی از تجمع کنندگان به خبرنگار ما گفت: با 15 سال سابقه مشمول بکارگیری بعنوان حق التدریس نشدم در حالی که در برخی استانها بکارگیری صورت گرفت.

وی با بیان اینکه کد پرسنلی برای ما زده نشده افزود: با این حساب هر چند سال که فعالیت داشتیم سابقه ای برای ما محسوب نمی شود.

یکی دیگر از مریبان تجمع کننده بیان کرد: ما خواهان اجرای مصوبه مجلس شورای اسلامی در خصوص حق التدریس شدن مربیان پیش دبستانی مشمول قانون هستیم.

هادی زارع پور، مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد در این زمینه به خبرنگار ایسنا گفت: درخواست مربیان غیردولتی پیش دبستانی برای بکارگیری بعنوان نیروی حق التدریس غیر قانونی است.

وی افزود: قبلا مجلس شورای اسلامی مصوبه ای در این خصوص داشت که مربیان پیش دبستانی های  دولتی مشغول انجام وظیفه بودند و حق الزحمه از دولت دریافت می کردند مشمول مصوبه مجلس برای بکارگیری بعنوان نیروی حق التدریس آموزش و پرورش می شدند.

زارع پور بیان کرد: در استان کهگیلویه و بویراحمد حتی یک نفر که در پیش دبستانی های دولتی کار کرده باشند وجود ندارد چراکه پیش دبستانی دولتی نداشته ایم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: استانهای که اقدام به بکارگیری مربیان پیش دبستانی غیردولتی کرده اند خلاف قانون انجام شده و در حال حاضر دیوان عدالت اداری ورود پیدا کرده و با استانهایی که مرتکب تخلف شده اند برخورد می کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید:

نظرات ارسال شده
محمد ویسی پور
1396/11/25  01:31:00
باسلام
اول اینکه خدمت مدیرکل عزیزعرض کنم فرمودی که ما مربی پیش دبستانی دولتی نداشتیم که جذب کنیم...چرا نداشتین..چراتمامی استانها داشتند و استان ما ندارد و باید همیشه از همه چیز محروم باشیم
...فرمودی که درخواست مربیان غیردولتی غیرقانونیست وتخلف..جناب مدیرکل چرا در سایر استانها که مربیان پیش دبستانی غیردولتی را جذب کردند تخلف نبود و 28استان این کار را کردن حالا برای شما شده تخلف
شماهم لطف کن از این تخلفات که تخلف که نیست هیچی، تازه کمک به منطقه محروم ما هم هست و ثواب هم داره
شماهم مثل سایراستانها..مطمئن باش مربیان پیش دبستانی چون بچه منطقه هستند دلسوزتر و جدی تر کار می کنن
از مدیرکل زحمتکش و دلسوز جناب زارع پور انتظار می رود این موضوع را پیگیری نماید و راجع به جذب مربیان پیش دبستانی کوتاهی نفرمایند و نهایت تلاششون را جهت کمک به مربیان این استان انجام دهند
چشم انتظار الطاف و مساعدت مسئولین دلسوز این نظام مقدس و دوست داشتنی هستیم
درپناه حق