• سه شنبه ۲۸ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 969-3088-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

بازیهای آسیایی جاکارتای اندونزی از اولویت های ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکی از اولویت های دستگاه ورزش و جوانان این استان بازیهای آسیایی جاکارتای اندونزی است.

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد سید محمد تقی علوی در نشست شورای کارکنان ورزش و جوانان استان خواستار تلاش در جهت ارتقای ورزش استان شد و افزود: یکی از اولویت های دستگاه ورزش و جوانان استان بازیهای آسیایی جاکارتای اندونزی است .

وی خواستار تلاش مضاعف در جهت ارتقای ورزش استان شد و بیان کرد: اولویت دستگاه ورزش استان نگاه ویژه به قهرمانان و ملی پوشان و تلاش برای کسب سهیمه وسکوی بازیهای آسیایی 2018جاکارتای اندونزیست .

مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد راه اندازی سیستم اتوماسیون اداری را یکی از دستاوردهای سال گذشته در حوزه ادرای در ورزش استان دانست و خواستار تلاس در ارتقای سطح دانش کارکنان اداره کل شد .

علوی تلاش، انسجام اداری، ارتقای ورزش استان، بررسی و رفع نقاط ضعف اداره کل در جهت بهبود و ساماندهی جایگاه عملکرد و ارزیابی اداره کل در بین دستگاههای اجرایی استان را خواستار شد .

وی دوری از تشنج، همدلی و تقویت واحدهای ستادی را یکی دیگر از برنامه های خود دانست و از معاونین و مسئولین ستادی اداره کل و شهرستان بویراحمد در میزبانی خوب نشست مسئولین ورزش بانوان منطقه دو تقدیر کرد .

مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه به برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانواده در روز جمعه یکم دیماه در شهرستان گچساران با حضور شبکه سوم و اهدای جوایز نفیس یک دستگاه خودرو پراید و صدها جوایز نفیس اشاره کرد وضمن دعوت احاد مردم استان بخصوص شهرستان گچساران، از حمایت نماینده مردم شهرستان گچساران و باشت در برگزاری این همایش تقدیر کرد .

علوی از حسابرسی هیئت های ورزشی استان خبر داد و خواستار برگزاری کلاس و کارگاه آموزشی ویژه خزانه داران هیئت ها شد .

وی با اشاره به نگاه خود و وزارت ورزش و جوانان به بازیهای آسیایی و قهرمانان و ضمن تاکید بر توجه و نگاه ویژه به ملی پوشان، اضافه کرد: برای ارتقای ورزش استان در ارزیابی دستگاههای اجرایی تلاش شود.

به گزارش ایسنا، برگزاری کارگاههای روان شناسی و اصول اداری ویژه کارکنان ورزش استان از مهمترین مصوبات این نشست بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: