• یکشنبه ۲۶ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 969-1985-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

مخالفت استاندار با تجاری‌سازی بخشی از اردوگاه آبشار یاسوج

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با طرح تجاری‌سازی بخشی از اردوگاه آبشار یاسوج مخالف هستم.

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد علی محمد احمدی یکشنبه، 26 آذرماه در نشست شورای آموزش و پرورش استان با بیان اینکه، وظیفه آموزش و پرورش تربیت انسان توسعه ای است، افزود: نباید محدودیت های آموزش و پرورش را با محدودیت های سایر دستگاههای اجرایی مقایسه کرد .

وی با بیان اینکه، رفع مشکلات آموزش و پرورش از اولویت های دولت دوزادهم است، بیان کرد: تلاش می کنیم، بودجه آموزش و پرورش در سال 97نسبت به سال های گذشته افزایش محسوسی داشته باشد .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: وظیفه ذاتی آموزش و پرورش تربیت انسان توسعه ای است و دولت براساس قانون اساسی باید منابع لازم برای پیشبرد اهداف آموزشی را در اختیار داشته باشد تا وظیفه برون سپاری به آموزش و پرورش را در این خصوص انجام دهد .

احمدی در خصوص واگذاری مجتمع آموزش و پرورش واقع در آبشار به شهرداری، تصریح کرد: هر کدام از دستگاه هایی که در نزدیکی آبشار مجتمع دارند آن را به شهرداری واگذار کنند و به ازای آن را از شهرداری دریافت کنند .

وی با تاکید بر اهمیت اجرای طرح جامع آبشار یاسوج، ادامه داد: یک کارگروه تخصصی با حضور معاون عمرانی استاندار و شهردار یاسوج تشکیل شده و پس از بررسی کارشناسی خروجی این بازدیدها به صورت عملیاتی در استان اجرایی می شود .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه، زمین های کنار جاده آبشار یاسوج جز عرصه های ملی است، عنوان کرد: باید در این محدوده مکان ها و مجتمع های تفریحی برای گردشگران و مردم ایجاد کرد .

احمدی در خصوص تجاری سازی 120متر از اردوگاه آموزش و پرورش استان در آبشار یاسوج تاکید کرد: در خصوص طرح تجاری‌سازی بخشی از اردوگاه آبشار یاسوج مخالف هستم .

وی همچنین بیان کرد: یکی از آفت های جامعه ما اینست که بانک ها به سمت بنگاه داری گرایش پیدا کرده اند و تامین اجتماعی و صندوق های بازنشستگی نیز این رویه را در پیش گرفته اند .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: اینکه بهداشت و درمان به سمت کارهای تجاری و بنگاه داری پیش برود اصلا اقدام خوشایندی نیست و با اصالت این نهاد در تضاد است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: