• دوشنبه ۲۰ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 969-1686-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

همایش ملی پژوهش‌های شعر معاصر فارسی در دانشگاه یاسوج برگزار می شود

دبیر علمی همایش ادبی دانشگاه یاسوج از برگزاری همایش ملی پژوهش‌های شعر معاصر فارسی به مدت دو روز در دانشگاه یاسوج خبر داد .

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد یوسف نیکروز دوشنبه،۲۰ آذرماه در جمع خبرنگاران، گفت: به همت دانشگاه یاسوج و با همکاری انجمن علمی زبان و ادبیات فارسی همایش ملی پژوهش‌های شعر معاصر فارسی در روز های ۲۱ و ۲۲ آذرماه در دانشگاه یاسوج برگزار خواهد شد .

وی بیان کرد: ۲۷۰ مقاله به دبیرخانه این همایش رسیده است که داوری این مقالات به دو صورت انجام‌ گرفته است .

دبیر علمی همایش ادبی دانشگاه یاسوج خاطرنشان کرد: این مقالات در دانشگاه یاسوج و نیز در انجمن علمی زبان و ادبیات فارسی به‌عنوان پشتیبان علمی همایش داوری شده‌اند .

نیکروز تصریح کرد: ۷۰مقاله برای چاپ به‌صورت cd و ۱۰۰مقاله چکیده هم به‌صورت کتابچه منتشر خواهد شد و ۲۱ مقاله نیز برای سخنرانی انتخاب می‌شود .

وی بررسی جایگاه شعر معاصر را از اهداف برگزاری این همایش برشمرد و ادامه داد: کاووس حسنلی استاد برجسته دانشگاه شیراز و منصور اوجی شاعر برجسته معاصر ملی حضور دارند .

رئیس بنیاد نخبگان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه کارگاه روش مسئله‌یابی در تحقیقات ادبی با حضور قدرت‌الله طاهری، مدیرگروه دانشگاه شهید بهشتی تهران، کارگاه بررسی متون درسی کتاب‌های ادبیات متوسطه با حضور حسن ذوالفقاری وِیژه آموزگاران آموزش و پرورش استان و روش‌های تدریس آئین نگارش و مکاتبات اداری را از جمله برنامه‌های جانبی این همایش ذکر کرد .

نیکروز اضافه کرد: رونمایی از کتاب کارنامه توصیفی نیماپژوهی از کاووس حسن لی از دیگر برنامه‌های این همایش است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: