• شنبه ۱۸ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 969-1385-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد:

جبهه استکبار در برابر اسلام انقلابی احساس ضعف می کند

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: جبهه استکبار در برابر اسلام انقلابی احساس ضعف می کند .

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد حجت الاسلام سید امان الله حسینی صدر  شنبه، 18 آذر ماه در جمع خبرنگاران افزود: غرب و آمریکا در هرجایی که ورود پیدا کرد با شکست روبه رو شده است و در برابر اسلام انقلابی احساس ضعف می کند .

وی بیان کرد: حوادثی که در این ایام اتفاق افتاد و اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی غم انگیز و نگران کننده است .

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به شکست های متعدد آمریکا و رژیم غاصب صهیونیست تصریح کرد: شکست های در جنگ های خاورمیانه و جنگ یمن نمونه این مسئله است و همچنین آمریکا و صهیونیست ها نیز شکست های زیادی را متحمل شده اند.

حجت الاسلام حسینی صدر خاطرنشان کرد: در طول تاریخ بارها خواسته اند که قدس شریف را به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی اعلام کنند و این اهانت به تمام دنیاست و در دوران روسای جمهور قبلی آمریکا نیز این موضوع اعلام شده بود و صهیونیست ها برای قدرت نمایی دست به این اقدام زدند و تبلیغات مسمومی نیز انجام دادند .

وی ادامه داد: زمینه سازی های قبلی، شهرک سازی، تخریب اماکن مربوط به فلسطینیان نیز از جمله اقدامات صهیونیستهاست .

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: این حرکت وقتی در هفته وحدت انجام شده است می تواند پیامدهایی داشته باشد که دشمنان بگویند اتحاد شما برای ما ارزشی ندارد و ما در دنیای اسلام نفوذ داریم که البته واکنش های خوبی را از امت های مختلف اسلامی نسبت به این موضوع شاهد بودیم .

حجت الاسلام حسینی صدر با بیان اینکه پیکره اسلام با دست دشمنان زخمی شده است، تاکید کرد: نباید مسأله قدس به فراموشی سپرده شود و ام القرای جهان اسلام ایران است که به برکت ولایت مطلقه فقیه می تواند دنیای اسلام را اداره کند و در مسأله قدس نیز محکم ایستاده است . متاسفانه نفوذهای استکبار در برخی کشورهای اسلامی باعث شد که آمریکا قدس را پایتخت رژیم غاصب و جعلی صهیونیستی اعلام کند.

وی بیان کرد: مساله فلسطین، مساله اول دنیای اسلام است و ملت مظلوم فلسطین نیاز به حمایت دنیای اسلام دارند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به نامه رئیس سازمان سیا به سردار سلیمانی گفت: خداوند به اسلام عزت و شرف داده است و تحویل نگرفتن نامه رئیس سازمان سیا و جواب ندادن و اهمیت ندادن به آن نشان از اقتدار یک سردار سرافراز ایران اسلامی است.

حجت الاسلام حسینی صدر با اشاره به اقتدار ایران اسلامی اضافه کرد: پرتاب موشک های ایران به مقر داعش بازتاب گسترده ای در دنیا داشت، همچنین سرکوب داعش به دست جمهوری اسلامی ایران محقق شد و امنیت به عراق و سوریه بازگشت و حزب الله لبنان نیز مقتدرانه می درخشد و این نشان از اقتدار ایران اسلامی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: