• شنبه ۱۸ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 969-1285-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

نماینده بویراحمد و دنا:

نمی توان با مردم از روی "سالوس" صحبت کرد

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: با مردم هوشمند استان نمی توان از روی سالوس صحبت کرد.

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد « غلام‌محمد زارعی» در مراسم تکریم و معارفه مدیران کل سابق و جدید تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: در چهار سال گذشته استان کهگیلویه و بویراحمد در مسیر توسعه قرار گرفت و در جای جای این استان شاهد پیشرفت های گوناگونی هستیم.

وی بیان کرد: این استان نباید هیچ نسبتی با کلمه محرومیت داشته باشد چراکه طرفیت های طبیعی و انسانی فراوانی دارد و زندگی مردم استان باید آبرومند و توام با آرامش، امنیت و رفاه باشد.

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: رویکرد ما اینست که علاوه بر کارهای زیربنایی و توسعه ای نیروی انسانی و منابع غنی و توانمند استان را مورد توجه قرار دهیم.

زارعی با بیان اینکه کارکردن برای مردم هزینه دارد، تصریح کرد: کارکردن برای مردم با بدخلاقی هم مواجه است. ما معتقد هستیم که همه ما در نظام اسلامی باید رد چارچوب های دین مبین اسلام ، منطق و تقوا حرف بزنیم اگر غیر از این حرفی زده شود این حرفا برای رضای خدا نیست بله برای قدرت طلبی، منفعت طلبی و حاکم شدن بر سرنوشت مردم است.

وی ادامه داد: اجازه دهید فضای برادرانه، صمیمی، توام با کار و تلاش و جدیتی که در اختیار مردم این استان قرار گرفته  ادامه پیدا کند.

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: نباید با نگاه به آینده ای که شاید شرایط را نسبت به امروز بهتر بتوانیم ببینیم برخی ها زودتر از موعد و خارج قاعده و عرف سیاسی بد اخلاقی کنند، این بداخلاقی ها را مردم خیلی خوب تشخیص می دهند. اما همانطور که قبلا نیز گفته ام فهم مردم از معدل فهم مسئولان بالاتر است و بهره هوشی استان کهگیلویه و بویراحمد از مردم دنیا بیشتر است، بهره هوشی ایران از دنیا و استان کهگیلویه و بویراحمد از مردم سراسر ایران بیشتر است .

وی اضافه کرد: با مردم هوشمند استان نمی توان از روی سالوس(سالوس یعنی ریاکار، شیاد و چرب - زبانی) صحبت کرد و فهم مشترک و برداشت مشترک همه مردم اینست که این فضای کار و تلاش و صمیمیت با جدیت ادامه پیدا کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: