• سه شنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 969-887-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

ایسنا 16 آذر، 19 ساله شد

مسئولان کهگیلویه و بویراحمد درباره ایسنا نظر دادند

خبرگزاری دانشجویان ایران یا همان «ایسنا» نوزدهمین سالگرد تاسیس خود را 16 آذرماه، همزمان با روز دانشجو جشن می‌گیرد. به همین مناسبت خبرنگاران ایسنا در گفت‌وگو‌هایی مجزا نظر برخی از مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد را درباره‌ی این رسانه پرسیده‌اند و پیشنهادهای آنها را به این خبرگزاری جویا شده‌اند.

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد برخی از روسای دانشگاهها، مدیران کل و مسئولان این استان درباره‌ی ایسنا در سطح استان و کشور به اظهار نظر پرداخته‌اند که در این گزارش می‌خوانید.

فتاح محمدی، معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این زمینه گفت: یکی از ابزارهای مدیریت و فرهنگ سازی در ارتقاء فرهنگ عمومی و شفاف سازی خدمات و مشکلات مدرم و جامعه رسانه است که خبرگزاری ایسنا یکی از رسانه هاست.

وی با بیان اینکه خبرگزاری ایسنا در سطح استان حضور فعال و چشمگیری داشته است، افزود: این خبرگزاری با رعایت اصول و قوانین مطبوعات فعالیت داشت و موردی نبوده که خبرگزاری ایسنا بدون مطالعه ورود کند.

محمدی بیان کرد: ایسنا در بیان واقعیت جامعه، مطالبات مردم و عملکرد دولتمردان با حفظ امانتداری و صداقت عملکرده است.  

نوروز هاشمی، رئیس دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: خبرگزاری ایسنا عملکرد قابل تقدیری در سطح استان و کشور دارد و همانطور که از اسم دانشجویی این خبرگزاری مشخص است یک ویژگی خاص است.

وی بیان کرد: یک امتیاز خبرگزاری ایسنا در انتشار اخبار، مشکلات و چالشهای دانشجویان و دانشگاههاست و صحت و واقعیت در اخبار این خبرگزاری یک اصل است.

جبار کیانی پور، رئیس اتاق بازرگانی یاسوج تاکید کرد: خبرگزاری ایسنا در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد در زمینه صادرات غیر نفتی و اعزام و دعوت هیئت های تجاری گزارش های دقیق و علمی کار کرده است.

وی خبرگزاری ایسنا عملکرد توسعه ای برای استان داشت و بی طرفی را در خبرهایش رعایت می کند، عنوان کرد: این خبرگزاری سرآمد عرصه رسانه است و این رسانه متاثر از یک رفتار درست ژورنالیستی است و به اصول و چارچوب رسالت رسانه ای خود عمل کرده است. ایسنا همواره در جهت حل مشکلات فعالان اقتصادی و حمایت از تولید فعالیت خوبی داشت.

سجاد سجادی خواه، رئیس دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: جامعه دانشگاهی و آحاد مردم نسبت به خبرگزاری ایسنا اطمینان و اعتماد خاصی دارند. تجربه انتشار اخبار نشان داده که اعتماد نسبت به ایسنا بالاست.

رضا دهبانی پور، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: عملکرد خبرگزاری ایسنا در جامعه و در بین سایر رسانه ها قابل قبول بوده است. خبرگزاری ایسنا از قدمت و سابقه مطلوبی برخوردار است.

وی با بیان اینکه ایسنا رسانه ای دانشجویی است و به همین علت از جذابیت برخوردار می باشد، ادامه داد: خبرگزاری ایسنا توانسته در سطح استان با توجه به محدودیت هایی که دارد خوب بدرخشد. اخبار ایسنا به روز است.

سید اسد الله هاشمی، مدیرکل محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه سالگرد تاسیس ایسنا را به مجموعه پرتلاش این خبرگزاری تبریک عرض می کنم، تصریح کرد: خبرگزاری ایسنا از زمان تاسیس تاکنون عملکرد واقعی، بدور از مسایل حاشیه ای و شفاف در اطلاع رسانی و عرصه خبر داشته و بعنوان یک رسانه حرفه ای عمل کرده است. در راستای حفظ محیط زیست و فرهنگ سازی نیز موفق عمل کرده است.

دکتر آرمین محمودی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج نیز گفت: خبرگزاری ایسنا یکی از خبرگزاری های به روز و فعال در انعکاس اخبار واقعی، متناسب با واقعیت روز جامعه، در جهت پویاسازی جامعه و خبررسانی به نسل جوان و دانشجو شناخته شده است و یک برند اجتماعی خاصی دارد.

وی تصریح کرد: اشتیاق نسل جوان و دانشگاهی برای رصد اخبار از طریق خبرگزاری ایسنا بر کسی پوشیده نیست و این خبرگزاری کی از رسانه های موفق کشور است. ایسنا به خوبی توانسته اهداف 16 آذر را برای دانشجویان و نسل جوان تبیین کند.

سید علیرضا موسوی امجد، مدیرکل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد ایسنا صداقت را سرلحه کار خود در انتشار اخبار قرار داده است، تاکید کرد: ایسنا یک خبرگزاری خوب با کارکرد و کارنامه موفق است و از این خبرگزاری راضی هستم.

وی اظهارکرد: با وجود تمام محدودیت‌ها و با وجود پراکندگی استان ایسنا توانسته به‌خوبی اخبار استان بخصوص اجتماعی و بهزیستی و مشکلات مردم را مناسب منتشر کند.

جعفر گوهرگانی، مدیرکل جهادکشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: خبرگزاری دانشجویان ایران با توجه به اندیشه دانشجویی که دارد و در روز 16 آذر تاسیس شد، یکی از منابع خبری معتبر در بخشهای مختلف از جمله سیاسی، اقتصادی و اجتماعی است و  نقش آفرین بود.

وی در عملکرد خبرگزاری ایسنا را در سطح استان افزود: این خبرگزاری در کنار نقد منصفانه و کارشناسی عملکرد دستگاههای دولتی را نیز انعکاس می دهد و بازوی توانمندی در عرصه اطلاع رسانی است. بعلت این که دانشجویان و افراد دارای اندیشه در این خبرگزاری فعالیت دارند، یک منبع مورد وثوق ام است.

دکتر اورنگ ایلامی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد نیز عنوان کرد: خبرگزاری ایسنا عملکرد مناسبی در عرصه خبر و اطلاع رسانی استان و کشور دارد.

فیض الله پاسره، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد با تبریک نوزدهمین سالگرد تاسیس خبرگزاری ایسنا اظهارکرد: مخاطبین ایسنا تصویر زیبای از شنیدن نام ایسنا در ذهن دارند و این خبرگزاری در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد و کشور عملکرد خوبی در بیان مشکلات مردم و عملکرد دستگاهها داشته است.

وی مهمترین ویژگی خبرگزاری ایسنا را شفافیت و امانتداری در اطلاع رسانی عنوان کرد.

سهراب بنام، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی کهگیلویه و بویراحمد نیز با بیان اینکه رعایت اخلاق حرفه ای، دقت و صحت از ویژگیهای اخبار ایسناست، گفت: خبرگزاری ایسنا در جهت آگاه سازی و در راستای توسعه استان و کشور حرکت می کند.

سید محمد کاظم نظری، فرماندار شهرستان بویراحمد من تبریک نوزدهمین سالگرد تاسیس خبرگزاری ایسنا نیز گفت: عملکرد خبرگزاری ایسنا قابل قبول است، در همراهی دولت خوب عمل می کند و در جذب اعتماد مردم و مخاطبان تا حدود زیادی موفق بوده است.

وی با بیان اینکه خبرگزاری ایسنا در استان کهگیلویه و بویراحمد نگرش مثبتی نسبت به این خبرگزاری وجود دارد، اضافه کرد: پیشنهاد می شود همانطوری که نام دانشجو توام با پرسشگری و مطالبات قشر روشنفکر جامعه است خبرگزاری ایسنا در این راستا حرکت کند.

سید علی لدنی نژاد، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد در این رابطه گفت: این خبرگزاری برخواسته از درون قشر فرهیخته دانشجویی است و از زمان تاسیس علاوه بر مطالبه گری مطالبات اقشار مختلف مردم توانسته نماینده قشر فرهیخته (دانشجویان) باشد.

وی عقلانیت، تدبیر و امید بخشی به جامعه را و توجه به توسعه کشور و استان را از ویژگیهای بارز خبرگزاری ایسنا دانست.

I F:

علی خوانپایه، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: یکی از رسالتهای مهم رسانه ها اطلاع رسانی صحیح و بدون حب و بغض است بنابراین عملکرد خبرگزاری ایسنا را فارغ از هرگونه جهت گیری جانبدارانه، خوب و مطلوب ارزیابی می نمایم.

I F:

عزت الله بهشتی فرد، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کهگیلویه و بویراحمد نیز ضمن تبریک نوزدهمین سالگرد تاسیس خبرگزاری ایسنا گفت: مجموعه خبرگزاری ایسنا دقت لازم را در اطلاع رسانی دارند تا حقی از کسی در خبرها ضایع نشود.

وی بیان کرد: شجاعت، صحت و دقت از مهمترین ویژگیهای خبرگزاری ایسناست.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: