• سه شنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 969-4990-5
  • خبرنگار : 65002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

فرماندار:

اجرای 340 طرح عمرانی در گچساران

فرماندار شهرستان گچساران گفت: 340 طرح عمرانی با بیش از یک هزارو 510 میلیون ریال درگچساران در دست اجرا است.

به گزارش ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد عبدالرحیم رحیمی در جلسه بررسی آخرین وضعیت روند اجرایی پروژه های شهرستان گچساران افزود: روند اجرایی و پیشرفت پروژه ها باید طبق برنامه زمانبندی و کارشناسی شده پیش برود.

وی بیان کرد: تمام تلاش دولت و مسئولان در ایجاد امکانات و توسعه زیر ساخت‌ها بوده و شهرستان گچساران نیز از این تلاش‌ها بی بهره نمانده است.

فرماندار شهرستان گچساران تصریح کرد: هم اکنون 340 طرح عمرانی با بیش از یک هزار و 510 میلیون ریال اعتبار درشهرستان گچساران در دست اجراست.

رحیمی عنوان کرد: اعتبار این تعداد طرح ها از محل اعتبارات استانی، دو درصدنفت، استفاده متوازن و ماده 10 و 12 ستاد بحران تامین شده است .

وی ادامه داد: این طرح ها از پیشرفت فیزیکی 10 تا 98 درصدی برخوردار هستند.

فرماندار شهرستان گچساران خاطر نشان کرد: طرح های در دست اجرا در حوزه‌های مختلف شامل راه، انرژی، آب، عمران شهری و روستایی، بهداشت و درمان، ورزش، فضای آموزشی، گردشگری، فرهنگی و مذهبی بوده است.

رحیمی بیان کرد: از میزان اعتبار دو درصد نفت در سال گذشته که 370 میلیارد ریال بوده  70 درصد ازاین اعتبار جذب شده است.

وی افزود: در سالجاری بیش از یک هزارو 40 میلیارد ریال از محل اعتباردو درصد نفت به گچساران اختصاص یافته که 48 درصد ازآن تاکنون جذب شده است.

فرماندار شهرستان گچساران ادامه داد: 140 میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی در سالجاری به طرح های عمرانی این شهرستان اختصاص یافته که از این میزان تاکنون 38درصد و بیش از 290 میلیارد ریال اعتبار از محل استفاده متوازن به طرح های این شهرستان اختصاص یافت که تا کنون 30 درصد آن تخصیص داده شد.

رحیمی اضافه کرد: ساخت جاده بابامیدان - گچساران به بهبهان،جاده گچساران به چرام، پردیس هنری، مصلی ، مجتمع فرهنگی و هنری و روکش راه‌های روستایی از مهمترین طرح های در دست اجرادر گچساران است.

به گزارش ایسنا، جلسه بررسی آخرین وضعیت روند اجرایی پروژه های شهرستان گچساران در حوزه های (راه ،ورزش ،مسکن و شهرسازی وعمران روستایی) با حضور برخی مسئولان استانی و شهرستانی و پیمانکار برگزار شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: