• سه شنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-3414-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

همایش تجلیل از زنان خیر سلامت کهگیلویه و بویراحمد در اسفندماه برگزار می شود

رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برگزاری این همایش در اسفندماه گفت: تشویق و ترغیب برای ورود خیران به حوزه سلامت و ساخت و تجهیز واحد‌های بهداشتی درمانی و فرهنگ سازی وقف سلامت از اهداف برگزاری این همایش است .

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد محمدرضا نیکبخت در نشست شورای زنان خیر سلامت با بیان اینکه شناسایی خیران و نیکوکاران حوزه سلامت و توجه به بیماران نیازمند از اولویت‌های مجمع خیرین سلامت است افزود: در این حوزه باید از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های شورای مشارکت‌های زنان خیر سلامت استفاده کرد .

همچنین سالار جوکار، مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست از سفر دکتر شهریاری دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور در ۲۳ آذرماه به یاسوج با دعوت مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و گفت: در این سفر کلنگ  ساختمان مجمع خیرین سلامت استان و مرکز بیماران خاص شریف به زمین زده می شود .

وی افزود: همچنین در سفر دکتر غنیان معاون هماهنگی امور استان‌های مجمع خیرین سلامت کشور در روز چهارشنبه ۲۲ آذرماه، خانه بهداشت روستای حیدرآباد علیاء لوداب که با مشارکت بانک تجارت ساخته شده است افتتاح می‌شود .

زینب قربانی، رئیس شورای مشارکت‌های مردمی زنان مجمع خیرین سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در ادامه این نشست با اشاره به کمک ۸۰ میلیون ریالی تعدادی از خیرین سلامت استان به زلزله‌زدگان غرب کشور گفت: طبق هماهنگی به عمل‌آمده با مجمع خیرین سلامت کشور این هدایای نقدی برای تهیه کانکس به حساب مجمع خیرین سلامت استان کرمانشاه واریز خواهد شد .

وی با اشاره اینکه باید از ظرفیت و توانایی بانوان نخبه و صاحب نظر در پیشبرد امور بهره‌مند شد افزود: بهره مندی از توانمندی‌های زنان در صحنه‌های مدیریتی موجب پیشرفت جامعه می‌شود .

به گزارش ایسنا، در این نشست دبیرخانه و کارگروه‌های مختلف همایش نکوداشت و تجلیل از زنان خیر سلامت تشکیل شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: