• سه شنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 969-787-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

نشست مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با معاون فرهنگی وزارت ارشاد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا ، منطقه کهگیلویه و بویراحمد، رضادهبانی پور گفت: به منظور تقویت فعالیت های حوزه فرهنگی استان جلسه مشترکی با معاون فرهنگی وزیر ارشاد در تهران برگزار شد .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه کهگیلویه و بویراحمد در حوزه فعالیت های فرهنگی از جمله کتاب، چاپ، نشر و همچنین وجود هنرمندان، نویسندگان و شاعران صاحب نامی دارای قابلیت های فراوانی است، افزود: امیدوارم باحضور معاون جدید امور فرهنگی وزارت توجه ویژه ای به این استان شود .

دهبانی پور در این نشست گفت:با توجه به برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب استان در بهمن ماه٩٦ امیدواریم زمینه حضور ناشران مطرح و برجسته کشوری از طرف معاونت فرهنگی وزارت ارشاد در استان فراهم شود .

محسن جوادی، معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تقدیر ازحضور از مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در این نشست گفت: تمرکز زدایی در فعالیت های فرهنگی مهمترین اولویت جدید این حوزه است .

وی بیان کرد: نگاه فراگیر در حوزه فعالیت های فرهنگی در استانها مورد تاکید است که باید در چارچوب قانون مورد توجه قرار گیرد .

جوادی اضافه کرد: مسلماً فعالیت های حوزه فرهنگی استان کهگیلویه و بویراحمد مورد حمایت جدی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار خواهد گرفت .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: