• دوشنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-3114-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

محکومیت متهمین شکار 2قلاده جوجه تیغی به چاپ 14متر بنر با موضوع محیط زیست

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: متهمین شکار 2قلاده جوجه تیغی به چاپ 14متر بنر با موضوع ارزش حیوانات درحیات وحش کهگیلویه و بویراحمد محکوم شدند .

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد سید اسدالله هاشمی در جمع خبرنگاران افزود: این متهمین فرصت دارند با هماهنگی اجرای احکام کیفری حداکثر ظرف مدت یک ماه 7عدد بنر به طول 2 و عرض1متر در میادین شهر قلعه رئیسی نصب کند .

وی بیان کرد: در استان با تعاملات خوب و قابل قبولی که با مراجع انتظامی و قضایی ایجاد شده، مامورین نیروی انتظامی پاسگاه کوشک قلعه رئیسی به 2 نفر متخلف برخورد می کنند که بوسلیه 3 قلاده سگ آموزش دیده 2قلاده جوجه تیغی شکار و به مقصد برازجان استان بوشهر در حرکت بودند .

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: برای متخلفین پرونده ای تشکیل و به مراجع قضایی ارسال شد که درادامه رسیدگی متهمین به شکار 2 قلاده جوجه تیغی محکوم می شوند .

هاشمی ضمن تشکر ویژه از توجه دادیار محترم شعبه اول دادگاه عمومی بخش چاروسا به مقوله حفظ و اهمیت محیط زیست گفت: متهمین به 18میلیون ریال جریمه کیفری و چاپ 7 عدد بنر به طول 2وعرض 1متر با مضامین ارزش حیوانات درحیات وحش و فت وای مراجع عالیقدر کشور در مورد احکام شرعی خوردن گوشت جوجه تیغی چاپ و در سطح شهرقلعه رئیسی و مکانهای پرتردد نصب کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: