• دوشنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 969-4590-5
  • خبرنگار : 65002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

همایش تجلیل از نفرات برتر جشنواره‌‌های علمی و فرهنگی گچساران برگزار شد

مدیر آموزش و پرورش گچساران گفت: دانش آموزان و فرهنگیان گچساران توانستند بیش از دویست مقام برتر کشوری و استانی را از آن خود کنند.

به گزارش ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد سید ظهیرالدین پورالحسینی درهمایش تجلیل نفرات برتر کشوری و استانی جشنواره‌‌های مختلف علمی و فرهنگی گچساران افزود: پرورش  استعدادها امر مهمی در پیشرفت سطح علمی یک جامعه است.

وی بیان کرد: پرورش علمی دانش آموزان یکی ازبرنامه های مهم آموزش و پرورش است. درخشش جامعه فرهنگی و دانش‌آموزی گچساران در جشنواره‌های مختلف علمی، فرهنگی و کنکور یک برگ زرین برای این نهاد است.

پورالحسینی عنوان کرد: با تلاش بسیار دانش آموزان و فرهنگیان گچساران توانستند بیش از دویست مقام برتر کشوری و استانی را از آن خود کنند.  این امر نشان دهدن موفقیت آمیز بودن برنامه های آموزش و پرورش گچساران است.

مدیر آموزش و پرورش گچساران خاطرنشان کرد: در حال حاضر دشمن با فشارهای مختلف و توطئه های گوناگون سعی در تضعیف ایران اسلامی دارد.

پورالحسینی بیان کرد: در این برهه مهم دانش آموزان و نسل جوان ما باید با هو شیاری و طی کردن مراحل علمی بالاتر و تکیه بر فرامین مقام معظم رهبری این نقشه های شوم را خنثی کنند.

به گزارش ایسنا، با حضور مسئولان استانی وشهرستان از دویست نفر از فرهنگیان و دانش آموزان دوگنبدان که توانسته بودند رتبه‌های برتر استانی و کشوری را در جشنواره‌های علمی و فرهنگی کسب کنند تجلیل به عمل آمد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: